Інтер — Фрозіноне — 2:0. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 23:41 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Фрозіноне — 2:0. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Фрозіноне (Італія).

Интер - Фрозиноне - 2:0. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Фрозиноне - 2:0. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Інтер (Мілан) — Фрозіноне (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Дімарко (43), Чалханоглу (48)

Предупредження: M. Brescianini (71)

Огляд матчу Інтер — Фрозіноне:

«Інтер» переміг «Фрозіноне» з рахунком 2:0 на стадіоні «Джузеппе Меацца» У захопливому поєдинку Серії А «Інтер» зустрівся з «Фрозіноне» на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Коли команди вишикувалися в лінію, стадіон гудів у передчутті захопливого матчу. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і тактичну гру. На початку матчу «Інтер» домінував у володінні м’ячем, але не міг знайти прорив у надійній обороні «Фрозіноне». Однак на 33-й хвилині «Фрозіноне» зробив першу заміну в матчі. Л. Маццителлі вийшов замість М. Брешіаніні, що додало нових сил гостьовій команді. Перед самою перервою, на 43-й хвилині, «Інтер» все-таки домігся успіху. Потужний удар Ф. Дімарко розлютив стадіон і забезпечив «Інтеру» цінну перевагу — 1:0. Другий тайм розпочався з підвищеною інтенсивністю, обидві команди прагнули перемоги. На 48-й хвилині «Інтер» отримав перевагу, коли було призначено пенальті. Х. Калханоглу, вийшовши на ударну позицію, класно реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Інтера» до переконливих 2:0. Намагаючись переломити хід матчу, «Фрозіноне» зробив дві швидкі заміни на 55-й хвилині. П. Лірола вийшов замість А. Ібрагімовича, а М. Куні був замінений на В. Чеддіру.

Однак, незважаючи на заміну, «Фрозіноне» не зміг пробити надійну оборону «Інтера», і «Інтер» відповів своїми замінами, щоб зберегти контроль над грою. На 61-й хвилині Д. Дамфріс замінив С. де Врея, що дозволило «Інтеру» вийти на заміну. Незабаром, на 69-й хвилині, замість Д. Фраттезі на поле вийшов Г. Мхітарян. На 70-й хвилині в гру вступив М. Турам, який замінив М. Арнаутовича. По ходу матчу невдоволення «Фрозіноне» стало очевидним, і на 71-й хвилині жовту картку отримав М. Брешіаніні. Попри всі зусилля, «Фрозіноне» не міг створити гольових моментів, а оборона «Інтера» залишалася непохитною. На 81-й хвилині «Інтер» зробив дві останні заміни, щоб довести гру до кінця. Х. Калханоглу вийшов замість С. Сенсі, а Ф. Дімарко був замінений на Карлоса Аугусто. На 82-й хвилині «Фрозіноне», змирившись із неминучою поразкою, зробив свою заміну. Замість Г. Касо вийшов Е. Барренечеа, а замість Кайо Хорхе — Рейнір. Після фінального свистка «Інтер» здобув заслужену перемогу над «Фрозіноне» з рахунком 2:0. Рішуча гра «Інтера» в поєднанні зі стратегічним використанням замін дозволила йому утримувати контроль над грою впродовж усього матчу. Уболівальники влаштували справжнє свято, оцінивши зусилля обох команд. Перемога «Інтера» закріпила його міцні позиції в турнірній таблиці Серії А, а «Фрозіноне», безсумнівно, перебудується і постарається відігратися в наступному матчі. Любителі футболу з нетерпінням чекають на наступну яскраву зустріч, насолоджуючись моментами майстерності, драматизму й азарту, які дарує красива гра.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Інтер, Фрозіноне — Дженоа.