Євро-2024: юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний турнір із перемоги над Мальтою

2023-11-15 14:59 Сьогодні, 15 листопада юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) розпочала боротьбу у кваліфікаційному ... Євро-2024: юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний турнір із перемоги над Мальтою

Сьогодні, 15 листопада юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) розпочала боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

Євро-2024 (U-19). Кваліфікаційний раунд

Україна (U-19) — Мальта (U-19) — 3:1 (1:0)
Голи: Мануйлов (17), Аттард (71, автогол), Тутєров (88) — Пономаренко (59, автогол).

Попереджені: Микитюк (85) — Мікаллеф (70).

Україна (U-19): Фесюк, Огарков (Дикий, 90), Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Єрмачков, 87), Ващенко (Микитюк, 64), Кремчанін, Мануйлов (Саленко, 64), Тутєров, Пономаренко (Панченко, 87).

Мальта (U-19): Каміллері, Велла (К. Фенек, 77), Фарруджа, Мікаллеф (Апап Болонья, 72), Шеррі, Чукуньєре, Каруана, Барбара, Леонарді (М. Фенек, 65), Гатт, Дебоно (Аттард, 65).

Підопічні Олега Кузнецова виступають у групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Міні-турнір проходитиме до 21 листопада в мальтійському місті Та-Калі (стадіон «Сентенарі»). Саме з господарями наші хлопці зустрічалися сьогодні.
Українці відкрили рахунок на 17-й хвилині — Мануйлов блискуче виконав штрафний удар із лівого флангу, спрямувавши м’яч у ворота. Пізніше міг подвоїти перевагу синьо-жовтих Тутєров, але кіпер мальтійців виручив свою команду.

На 54-й хвилині Пономаренко замикав простріл Тутєрова, але з убивчої позиції промахнувся. А невдовзі господарі зуміли відігратися — після подачі Барбари з кутового Пономаренко підрізав м’яч у власні ворота.

Проте вже на 71-й хвилині Пономаренко прямим ударом зі штрафного з рикошетом від Аттарда змусив Каміллері капітулювати вдруге. Мальтійці відповіли дальнім ударом Барбари, з яким упорався Фесюк, також небезпечним був удар над поперечиною від Кайдена Фенека.

А на 88-й хвилині українці забили втретє — Мельниченко перехопив м’яч, прорвався правим флангом і віддав до штрафного на Тутєрова, який прибрав візаві і влучив у правий кут. Надалі господарі створили кілька моментів, але в підсумку підопічні Олега Кузнецова довели справу до перемоги — 3:1.