Грузія — Шотландія — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 20:59 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Шотландії. Грузия ... Грузія — Шотландія — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Шотландії.

Грузия - Шотландия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГрузия - Шотландия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Грузія — Шотландія — 2:2 (1:0)
Голи: К. Кварацхелія (15), К. Кварацхелія (57) — Мактоміней (49), L. Shankland (90+2)

Попередження: Натан Паттерсон (8), Крісті (37), Квірквелія (59), G. Kochorashvili (83), К. Кварацхелія (90+1), Армстронг (90+6)

Огляд матчу Грузія — Шотландія:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи між збірними Грузії та Шотландії на стадіоні «Динамо Арена» імені Бориса Пайчадзе обидві команди зіграли внічию з рахунком 2:2. Перший тайм розпочався з напруженої гри обох команд. Вже на 8-й хвилині шотландець Н. Паттерсон отримав жовту картку, що стало сигналом до агресивного початку матчу. Проте вже на 15-й хвилині Грузія вийшла вперед завдяки вдалому голу К. Кварацхелія, чим невимовно порадувала глядачів. Шотландія продовжувала йти вперед, але їхні зусилля наштовхувалися на стійку грузинську оборону. На 37-й хвилині шотландець Р. Крісті отримав жовту картку, що додало напруження першому тайму. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості домогтися позитивного результату. На 47-й хвилині Шотландія провела швидку заміну: замість Р. Крісті та Б. Гілмура з’явилися Л. Фергюсон і К. Маклін відповідно. Зміни, схоже, далися взнаки одразу ж: уже за дві хвилини С. МакТоміней зрівняв рахунок — 1:1. Однак Грузія не збиралася здаватися і відповіла рішучим ударом. На 57-й хвилині К. Кварацхелія завдав чергового удару, забивши свій другий гол у матчі і відновивши перевагу Грузії. Грузинські вболівальники вибухнули від радості, адже їхня команда демонструвала нестримний атакувальний стиль.

По ходу матчу обидві команди зробили додаткові заміни в пошуках відповідного ходу або для зміцнення оборони. На 69-й хвилині Грузія замінила Г. Мікаутадзе і Н. Квеквескірі на Б. Зівзівадзе та А. Меквабішвілі, а на 72-й хвилині Л. Шенгелія та І. Азарові на Г. Кочорашвілі та Л. Лохошвілі. На 79-й хвилині замість З. Давіташвілі вийшов Г. Чакветадзе. У Шотландії також відбулися зміни: на 79-й хвилині Г. Тейлор і С. Армстронг замінили Н. Паттерсона та А. Ралстона. На 86-й хвилині Л. Дайкс замінив Л. Шенкленда, і Шотландія відчайдушно намагалася зрівняти рахунок. У заключній стадії матчу напруга наростала, було видано кілька жовтих карток. На 83-й хвилині жовту картку отримав Г. Кочорашвілі (Грузія), а на 90-й хвилині — К. Кварацхелія. Шотландець С. Армстронг також отримав жовту картку на 90-й хвилині, що ще більше посилило загострення пристрастей у кінцівці матчу. Коли до кінця гри залишалися лічені секунди, шотландець Л. Шенкленд на 90-й хвилині забив гол, забезпечивши своїй команді драматичну нічию 2:2. Незважаючи на те, що матч завершився внічию, він вийшов напруженим і дуже цікавим. І Грузія, і Шотландія продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, і глядачі з нетерпінням чекатимуть, як вони проявлять себе в майбутніх відбіркових матчах Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Іспанія — Грузія, Шотландія — Норвегія.