Болгарія — Угорщина — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 21:03 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Угорщини. Болгария ... Болгарія — Угорщина — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Угорщини.

Болгария - Венгрия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБолгария - Венгрия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Болгарія — Угорщина — 2:2 (1:1)
Голи: S. Делев (24), Десподов (79) — Мартін Адам (10), A. Petkov (90+7)

Попередження: Антов (8), Антов (37), Ендре Ботка (42), M. Керкез (44), M. Керкез (57), Z. Atanasov (81), A. Kolev (86)

Огляд матчу Болгарія — Угорщина:

Захоплива нічия між збірними Болгарії та Угорщини у відбірковому турнірі чемпіонату Європи У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Василь Левскі», у впертій боротьбі зійшлися збірні Болгарії та Угорщини. Матч закінчився з рахунком 2:2, і вболівальники протягом усієї гри перебували в напрузі. Відбірковий матч до чемпіонату Європи продемонстрував цілеспрямованість і майстерність обох команд, що призвело до захоплюючого видовища. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Перша подія сталася не одразу: на 8-й хвилині жовту картку отримав болгарин В. Антов. Антов. Проте вже за дві хвилини угорець М. Адам забив чудовий гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Болгарія не зупинилася на досягнутому, і на 24-й хвилині С. Делев зрівняв рахунок. Делев зрівняв рахунок. Гра продовжувала залишатися напруженою, обидві сторони боролися за перевагу. На 37-й хвилині червону картку отримав Антов, який уже мав жовту картку, і Болгарія залишилася вдесятьох.

У час, що залишився в першому таймі, обидві команди продовжували діяти агресивно, внаслідок чого на 42-й хвилині жовту картку отримав угорець Е. Ботка. Перед самою перервою Болгарія зробила першу заміну: І. Чочев вийшов замість З. Атанасова. Другий тайм розпочався з тим самим ентузіазмом, що й перший. На 44-й хвилині угорський гравець М. Керкез отримав жовту картку, а на 57-й хвилині — другу, що призвело до червоної картки, і угорці залишилися вдесятьох. Незабаром після цього угорці зробили першу заміну, замінивши К. Чобота на З. Надь. По ходу матчу обидві сторони продовжували наполегливо боротися, створюючи моменти, але не маючи завершального штриха. На 72-й хвилині були замінені болгари М. Мінчев і А. Колєв, на 74-й хвилині — угорці М. Адам і А. Немет. На 79-й хвилині Болгарія отримала право на пенальті, який успішно реалізував К. Десподов, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак на цьому хвилювання не закінчилися. На 81-й хвилині болгарин З. Атанасов отримав жовту картку, а Угорщина зробила дві заміни — Л. Него на Д. Газдага та Е. Боткага. Газдага та Е. Ботка на З. Кальмара — на 81-й і 82-й хвилинах відповідно. Не бажаючи залишатися осторонь, Болгарія також зробила дві заміни — К. Десподов на Г. Русева і С. Делев на Х. Іванова — на 83-й хвилині. Час минав, напруга наростала, і на 86-й хвилині болгарин А. Колев отримав жовту картку. Колєв отримав жовту картку. Коли матч наближався до кінця, на 90-й хвилині стався несподіваний поворот. На подив угорських уболівальників, А. Петков забив власний гол, знову зрівнявши рахунок. Так і не забивши жодного гола в доданий час, матч завершився хвилюючою нічиєю — 2:2. Поєдинок між збірними Болгарії та Угорщини продемонстрував дух суперництва та цілеспрямованість обох команд. Незважаючи на те, що команди грали вдесятьох, вони продемонстрували виняткову майстерність і стійкість протягом усієї гри. Цей захоплюючий поєдинок, безсумнівно, запам’ятається як один із найяскравіших матчів відбіркового турніру чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сербія — Болгарія, Угорщина — Чорногорія.