Вірменія — Уельс — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-18 17:57 18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Вірменії та Збірна Уельсу. Армения ... Вірменія — Уельс — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Вірменії та Збірна Уельсу.

Армения - Уэльс - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАрмения - Уэльс - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Вірменія — Уельс — 1:1 (1:1)
Голи: L. Zelarayan (5) — N. Tiknizyan (45+2)

Попередження: Мефам (32)

Огляд матчу Вірменія — Уельс:

Нещодавно в рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи відбувся захоплюючий футбольний матч між збірними Вірменії та Уельсу. Гра проходила на стадіоні «Вазген Саркісян анван Анрапетакан Марзадашт», де обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість домогтися перемоги. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Вірменія взяла гору на п’ятій хвилині, коли Л. Зелараян забив фантастичний гол. Ця перевага додала Вірменії впевненості та відкинула Уельс назад. Однак Уельс не змусив себе довго чекати. На 32-й хвилині К. Мепхем (Уельс) отримав жовту картку, що ознаменувало початок фізичної боротьби між суперниками. Напруга зросла, коли перед самою перервою Уельс пропустив гол у свої ворота: Н. Тікнізян ненавмисно відправив м’яч у власні ворота. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, що послужило приводом для напруженого другого тайму. На початку другого тайму обидві команди продемонстрували своє прагнення вийти з глухого кута. На 50-й хвилині Уельс зробив ранню заміну: замість Б. Джонсона вийшов Д. Брукс. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб надати валлійцям нових сил і створити більше гольових можливостей.

Гра ставала дедалі гострішою, гравці обох сторін отримували жовті картки. В. Ароян (Вірменія) та Е. Ампаду (Уельс) отримали попередження від судді на 54-й та 55-й хвилинах відповідно. Подібні інциденти продемонстрували жорсткий дух суперництва гравців. Обидві команди продовжували вносити зміни до складів, намагаючись отримати перевагу. На 63-й хвилині Вірменія випустила У. Іву замість Г. Арутюняна, а на 66-й хвилині Уельс зробив ще одну заміну, замінивши Г. Вілсона на Д. Джеймса. Джеймса. Ці заміни надали грі свіжості та динаміки, тримаючи глядачів на межі. По ходу матчу обидві команди проводили все більше замін, намагаючись знайти формулу перемоги. На 71-й хвилині Вірменія ввела в гру В. Бічахчяна замість Е. Севікяна, а на 72-й хвилині Г. Ранос замінив А. Міраняна. Ці зміни показали тактичну гнучкість і адаптивність обох тренерів. Гра продовжувала загострюватися, і на 79-й хвилині Уельс отримав чергову жовту картку за попередження Дж. Попри те, що матч закінчився внічию, він, безсумнівно, став захоплюючим видовищем для вболівальників. І Вірменія, і Уельс продемонстрували на полі свою рішучість і талант, і глядачі з нетерпінням очікують їхніх подальших виступів у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хорватія — Вірменія, Уельс — Туреччина.