Латвія — Хорватія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-18 20:53 18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Латвії та Збірна Хорватії. Латвия ... Латвія — Хорватія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Латвії та Збірна Хорватії.

Латвия - Хорватия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛатвия - Хорватия - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Латвія — Хорватія — 0:2 (0:2)
Голи: ЛМайер (7), Крамарич (16)

Попередження: K. Tobers (31), A. Saveljevs (65)

Огляд матчу Латвія — Хорватія:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Сконто», Латвія зустрілася з грізною Хорватією. Матч продемонстрував блискучу майстерність і напружену гру, але в підсумку перемогу здобула команда Хорватії з рахунком 0:2. Від самого початку матчу Хорватія продемонструвала свою майстерність в атаці, чинячи потужний тиск на оборону Латвії. Рахунок було відкрито не відразу: вже на 7-й хвилині Л. Маджер ударом у ближній кут відкрив рахунок, забезпечивши Хорватії першу перевагу. Після пропущеного гола латвійська команда спробувала перегрупуватися, але прорвати надійну оборону Хорватії виявилося непросто. Хорватія продовжувала володіти м’ячем і збільшила свою перевагу на 16-й хвилині. А. Крамарич продемонстрував свої бомбардирські здібності, забивши другий гол у матчі, залишивши Латвію в горах. По ходу першого тайму напруга наростала, що призвело до жовтої картки латвійського гравця К. Тоберса на 31-й хвилині. Цей запобіжний захід не завадив фізичному напруженню гри, обидві команди боролися за контроль над ходом матчу. У другому таймі Хорватія провела тактичну заміну на 61-й хвилині, випустивши Л. Іванушека замість М. Пасаліча. Ця заміна надала нового імпульсу атаці хорватів, змусивши оборону Латвії бути в стані підвищеної готовності.

Латвія, навпаки, насилу створювала можливості і на 65-й хвилині отримала ще одну жовту картку за попередження А. Савельєва. На 80-й хвилині Хорватія зробила ще одну заміну, замінивши А. Крамаріча на М. Пасаліча. Хорватська команда, впевнено ведучи в рахунку з двома голами, зберігала самовладання до кінця матчу. Однак Латвія продовжувала боротися і на 83-й хвилині ввела в гру Р. Улдрікіса замість Р. Улдрікіса замість Р. Кролліса. На 86-й хвилині, коли гра вступала в останні хвилини, Хорватія провела ще одну заміну — легендарний Л. Модріч вийшов замість М. Батуріної, продемонструвавши тим самим глибину свого таланту. Латвія, вирішивши домагатися втішного голу, провела дві швидкі заміни на 89-й хвилині: Е. Даскевичс вийшов замість Д. Зеленкова, а А. Яунземс — замість Р. Юрковскіса. Після фінального свистка рахунок на табло не змінився, Хорватія здобула перемогу з рахунком 0:2. Обидві команди протягом усього матчу демонстрували майстерність і цілеспрямованість, але вирішальним виявився клінічний фініш Хорватії. Латвія мужньо билася і винесе з цієї зустрічі важливі уроки. Відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Латвії та Хорватії продемонстрував високий рівень футбольного таланту обох команд. Безумовно, вболівальники з нетерпінням чекають майбутніх матчів у рамках цього престижного турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хорватія — Вірменія.