Сербія — Болгарія — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 17:54 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Болгарії. Сербия ... Сербія — Болгарія — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Болгарії.

Сербия - Болгария - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСербия - Болгария - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сербія — Болгарія — 2:2 (1:0)
Голи: Велькович (17), Бабич (82) — Г. Русєв (59), Десподов (69)

Попередження: A. Петков (4), Лукіч (52)

Огляд матчу Сербія — Болгарія:

Захопливий поєдинок завершився внічию: Сербія 2, Болгарія 2 У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Дубочиця» зустрілися Сербія та Болгарія. Матч пройшов на хвилі емоцій, обидві команди продемонстрували неперевершену стійкість і рішучість. Підсумковий рахунок 2:2 відобразив інтенсивність і суперництво гравців протягом усієї гри. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди перевіряли оборону одна одної, але перший фол вчинила саме Болгарія. На 4-й хвилині А. Петков отримав жовту картку за необережний підкат. Сербія скористалася моментом на 17-й хвилині, коли М. Велькович вдалим ударом по воротах забезпечив своїй команді таку необхідну перевагу. На початку другого тайму сербські вболівальники закричали, що їхня команда диктує темп гри. На 46-й хвилині Болгарія зробила першу заміну — замість Г. Русева на поле вийшов М. Мінчев. Однак болгарська сторона швидко опинилася в скрутному становищі: на 52-й хвилині С. Лукич отримав жовту картку. Лукич отримав жовту картку, що погіршило становище Сербії. На 59-й хвилині Болгарія переломила ситуацію: Г. Русєв забив ефектний гол, викликавши радість уболівальників. На 62-й хвилині гра набула нового оберту, коли Сербія зробила першу заміну, випустивши замість Д. Влаховіча Ф. Джуричича.

Через кілька миттєвостей Болгарія завдала ще одного удару по надіях Сербії, коли на 69-й хвилині К. Десподов забив гол, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Здавалося, що матч вислизає з рук сербської команди, і, намагаючись переломити ситуацію, Сербія провела низку замін. На 76-й хвилині С. Лукич був замінений на І. Іліча. Незабаром після цього, на 77-й хвилині, замість Н. Радоньїча з’явився А. Живкович. Тим часом Болгарія також зробила три заміни, щоб зміцнити своє становище на полі. А. Краєв, І. Чочев і А. Колєв вийшли на поле замість І. Ілієва, Ф. Крастева і П. Борукова відповідно. І тільки коли здавалося, що надії Сербії згасли, С. Бабич став вирішальним голом на 82-й хвилині, зрівнявши рахунок. Атмосфера на стадіоні загострилася до межі, вболівальники обох країн затамували подих у передчутті. Обидві команди продовжували наполегливо домагатися переможного голу, але часу залишалося все менше. На 85-й хвилині Сербія провела ще дві заміни: А. Мітровіч вийшов замість Ф. Младеновича, а Ф. Костич — замість Н. Максимовича. Болгарія також зробила останню заміну: К. Десподов замінив С. Ковачева. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився у впертій боротьбі внічию — 2:2. Сербські та болгарські футболісти залишали поле під оплески вболівальників. Цей захопливий матч продемонстрував якість футболу і гостру конкуренцію, що спостерігалася під час відбіркового турніру до чемпіонату Європи. Обидві команди можуть пишатися своєю грою і з нетерпінням чекати наступних матчів у відбірковому турнірі.