Угорщина — Чорногорія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 17:57 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Чорногорії. Венгрия ... Угорщина — Чорногорія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Чорногорії.

Венгрия - Черногория - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаВенгрия - Черногория - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Угорщина — Чорногорія — 3:1 (0:1)
Голи: Собослаї (67), Собослаї (68), A. Nagy (90+3) — S. Rubezic (36)

Попередження: D. Camaj (13), Савич (18), Собослаї (26), S. Rubezic (34), Д. Газдаг (35), Вешовіч (47), Ігор Вуячич (70), Dénes Dibusz (78), A. Nagy (87), M. Raickovic (88), З. Надь (90), E. Kuc (90+2).

Огляд матчу Угорщина — Чорногорія:

У напруженому і насиченому подіями футбольному матчі Угорщина зустрілася з Чорногорією в довгоочікуваній грі відбіркового турніру Чемпіонату Європи, що відбулася на стадіоні «Арена Пушкаша». Від самого початку обидві команди вступили в конкурентну боротьбу за домінування на полі. Матч був відзначений кількома жовтими картками, що свідчило про прагнення гравців обох сторін отримати перевагу. Уже на 13-й хвилині чорногорський гравець Д. Камай отримав жовту картку, а на 18-й хвилині — його партнер по команді С. Савич. На 26-й хвилині угорець Д. Собошлаї також отримав попередження, що свідчить про інтенсивність гри. Чорногорія взяла гору на 36-й хвилині, коли С. Рубежич забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою з рахунком 1:0. Однак у перерві Угорщина зробила кілька ключових замін, випустивши на поле З. Кальмара і Л. Него, щоб переломити хід матчу на свою користь. Другий тайм став переломним для Угорщини, і вона зуміла відігратися. На 67-й хвилині Д. Шобошлаї потужним ударом вколотив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. Через хвилину Д. Шобошлаї завдав ще одного удару, продемонструвавши чудове самовладання, і вивів Угорщину вперед.

Гол на 68-й хвилині не тільки вивів Угорщину вперед, а й продемонстрував неймовірні бомбардирські здібності Шобошлаї. У відчайдушній спробі врятувати свої шанси Чорногорія зробила кілька замін, сподіваючись на зміну долі. Однак Угорщина продовжувала домінувати в матчі, ефективно контролюючи хід гри. На 90-й хвилині замість А. Надь вийшов інший гравець, і незабаром йому вдалося забити фантастичний гол, оформивши перемогу Угорщини з рахунком 3:1. Протягом усього матчу обидві команди демонстрували запеклу рішучість і дух суперництва, що призвело до захоплюючого видовища для вболівальників. Незважаючи на те, що в першому таймі Чорногорія вийшла вперед, вирішальним фактором стала стійкість угорців і їхнє вміння використовувати свої можливості. Перемога на стадіоні «Арена Пушкаша» дала Угорщині значний імпульс у відбірковій кампанії до Чемпіонату Європи та підкреслила її потенціал. Загалом матч Угорщина — Чорногорія вийшов захопливим, сповненим гольовими діями, тактичними битвами і напруженими моментами. Вболівальники стали свідками захопливого повернення Угорщини, яка в другому таймі перевернула хід гри Чорногорії. У міру продовження відбіркових ігор Чемпіонату Європи обидві команди, безсумнівно, винесуть уроки з цього матчу і працюватимуть над поліпшенням своїх результатів у майбутніх поєдинках.