Бельгія — Азербайджан — 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 20:59 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Бельгії та Збірна Азербайджану. Бельгия ... Бельгія — Азербайджан — 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Бельгії та Збірна Азербайджану.

Бельгия - Азербайджан - 5:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБельгия - Азербайджан - 5:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Бельгія — Азербайджан — 5:0 (4:0)
Голи: Лукаку (17), Лукаку (26), Лукаку (30), Лукаку (37), Троссар (90)

Попередження: Едді Сильвестр (20), Артур Театр (22), Едді Сильвестр (24), A. Vranckx (45), Магомедалієв (86)

Огляд матчу Бельгія — Азербайджан:

Бельгія здобула перемогу над Азербайджаном у відбірковому матчі чемпіонату Європи В односторонньому матчі збірна Бельгії з футболу підтвердила свою перевагу, обігравши Азербайджан у відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Рой Бодуен». У підсумку Бельгія здобула впевнену перемогу з рахунком 5:0, продемонструвавши свою майстерність і майстерність на футбольному полі. Із самого початку гри Бельгія заявила про свою перевагу. Уже на 17-й хвилині Ромелу Лукаку вдалим голом вивів Бельгію вперед. Надалі Лукаку продовжував створювати проблеми для азербайджанської оборони, демонструючи свою високу кваліфікацію. Його гольова серія продовжилася на 26-й, 30-й та 37-й хвилинах, що дало змогу Бельгії закріпити перевагу в рахунку. Однак матч не обійшовся без драми. На 24-й хвилині азербайджанець Е. Ісрафілов отримав жовту картку, а за кілька хвилин — другу, що призвело до червоної картки і скорочення складу. Незважаючи на меншу кількість гравців, Азербайджан проявив стійкість і рішучість. У перерві команда провела дві заміни: А. Ісаєв і Е. Кафаркулієв, намагаючись змінити динаміку гри. Бельгія також зробила дві заміни, замінивши Лукаку і А. Вранкса на Л. Опенду і Ю. Тілеманса.

У другому таймі Бельгія зберегла контроль над грою, і обидві команди зробили додаткові заміни, щоб підтримати форму і змінити тактику. Бельгія ввела в гру Ж. Бакайоко і А. Салемакерса замість Ю. Карраско і А. Теате, а Азербайджан вирішив ввести в гру Р. Дадашова і Р. Ахмамакова. Дадашова і Р. Ахмадзаду замість К. Дінієва і К. Алієва. Час минав, а напруження гри залишалося високим. В останні хвилини гри в гру було введено азербайджанця Е. Махмудова та бельгійців Ж. Вертонгена і А. Аль Дахіла. Однак останнє слово залишилося за бельгійцем Л. Троссардом, який на 90-й хвилині забив гол, оформивши перемогу своєї команди. Матч завершився домінуючою грою бельгійців, які впевнено здобули перемогу. Незважаючи на всі зусилля, Азербайджан не зміг зрівнятися з Бельгією в індивідуальній грі та загальній злагодженості команди. Цей результат підтверджує позицію Бельгії як однієї з найсильніших команд у міжнародному футболі. Завдяки сенсаційній формі нападника Ромелу Лукаку перспективи Бельгії у кваліфікаційному турнірі Чемпіонату Європи виглядають багатообіцяюче. Йдучи з поля, обидві команди можуть святкувати переконливу перемогу, а Азербайджану належить перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб повернутися до нових результатів у майбутніх матчах.