Португалія — Ісландія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 23:40 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Ісландії. Португалия ... Португалія — Ісландія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Ісландії.

Португалия - Исландия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаПортугалия - Исландия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Португалія — Ісландія — 2:0 (1:0)
Голи: Bruno Fernandes (37), Орта (66)

Попередження: I. Б. Йоханнессон (28), Дж. Торстейнссон (32), W. Т. Віллумссон (46), Жоао Палінья (54), J. Б. Гудмундссо (54)

Огляд матчу Португалія — Ісландія:

Португалія здобула перемогу над Ісландією з рахунком 2:0 У напруженому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Португалія на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» приймала Ісландію. Рахунок у перерві був 1:0 на користь Португалії, і вона зберегла свою перевагу до фінального свистка, здобувши перемогу з рахунком 2:0. Початок матчу був запальним, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На 28-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Ісландії І. Йоханнессон, а на 32-й хвилині до його вилучення додався Й. Торстейнссон. Торстейнссон. Незважаючи на перші невдачі Ісландії, Португалія продовжувала прагнути до своєї мети. На 37-й хвилині португалець Б. Фернандеш, скориставшись вдало реалізованим моментом, переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши Португалії заслужену перевагу. Цей гол зарядив португальців енергією, і вони продовжили домінувати в грі. Другий тайм розпочався зі змін у тактиці та замін з боку обох команд. На 46-й хвилині Ісландія ввела в гру А. Фіннбогасона замість О. Оскарссона, сподіваючись скоротити відставання від Португалії. Однак невдовзі після цієї заміни жовту картку отримав В. Т. Віллумссон, що ще більше знизило шанси Ісландії. На 54-й хвилині жовту картку отримав і португалець Ж. Палхінья, що стало сигналом до зростання фізичної агресії з обох сторін. Невдовзі до Палхіньї приєднався ісландець Й. Б. Гудмундссон.

Гудмундссон, який отримав свою жовту картку. На 62-й хвилині матч продовжився шквалом замін. Ісландський гравець Й. Торстейнссон вийшов замість А. Гудьонсена, в той час як Португалія зробила кілька замін: Жоао Маріо і Р. Геррейро замінили двох гравців. Крім того, португалець Б. Сілва був замінений на Р. Орту. У вирішальний момент Р. Орта скористався своїм шансом на 66-й хвилині і збільшив перевагу Португалії до 2:0. У хвилини, що залишилися, на Ісландію чекала нелегка боротьба. По ходу матчу Португалія вирішила провести ще одну заміну: на 75-й хвилині замість Вітінью вийшов Отавіо. Ця заміна була спрямована на те, щоб дати свіжі сили і зберегти домінування Португалії на полі. У заключній стадії матчу португалець Жоао Фелікс отримав жовту картку на 84-й хвилині, додавши до зростаючого числа пенальті. Обидві команди зробили додаткові заміни: Жоао Феліш був замінений на Бруму, а Ж. Кансело — на Ж. Невеша. Невеша. Незважаючи на спроби Ісландії відігратися, потужна оборона Португалії виявилася непробивною, і матч завершився з рахунком 2:0 на користь Португалії. Гра між Португалією та Ісландією продемонструвала інтенсивність і майстерність обох команд. Клінічна гра Португалії та сильний захист виявилися занадто складними для Ісландії. Перемогою Португалія продовжує свою успішну кваліфікаційну кампанію до Чемпіонату Європи, а Ісландії необхідно перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі.