Північна Ірландія — Данія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-20 23:38 20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Данії. ... Північна Ірландія — Данія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Данії.

Сев.Ирландия - Дания - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСев.Ирландия - Дания - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сев.Ірландія — Данія — 2:0 (0:0)
Голи: Ісаак Прайс (60), D. Charle (81)

Попередження: Г. Севілл (28), T. Г’юм (33)

Огляд матчу Північна Ірландія — Данія:

У важливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що відбувся на стадіоні «Віндзор Парк», Північна Ірландія зустрілася з Данією. Напружена гра продемонструвала таланти обох команд, і в перерві рахунок зрівнявся — 0:0. Однак у підсумку перемогу здобула Північна Ірландія з рахунком 2:0. Початок матчу був напруженим, обидві команди демонстрували рішуче прагнення домогтися перемоги. На 28-й хвилині північноірландський гравець Г. Севілл отримав жовту картку, за ним послідував Т. Г’юм із Північної Ірландії, який також отримав вилучення на 33-й хвилині. На початку другого тайму Данія зробила першу заміну: на 56-й хвилині Й. Ліндстрема замінив Й. Поульсен. Поульсен. Однак уже через чотири хвилини Північна Ірландія вирвалася вперед: І. Прайс вразив ворота суперника, забезпечивши команді таку необхідну перевагу. Данія швидко відреагувала на це, зробивши серію замін на 61-й хвилині. М. О’Райлі вийшов замість П. Хойбйорга, М. Єнсен — замість Т. Ділейні, а М. Дарамі — замість Й. Вестергаарда. Ці зміни мали надати атакувальній грі Данії нової енергії та креативності.

Північна Ірландія також зробила першу заміну на 78-й хвилині: І. Прайс замінив П. Сміта, а Д. Тейлор — К. Макменамінаміна. Вплив цих свіжих сил став очевидним уже за кілька хвилин, коли на 81-й хвилині північноірландський гравець Д. Чарльз забив чудовий гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. Північна Ірландія продовжила доводити свою перевагу, зробивши ще одну заміну на 82-й хвилині. З поля був знятий Г. Севілл, а замість нього вийшов Дж. Томпсон. Тактичне рішення команди виправдало себе, і вона зберегла перевагу до фінального свистка. Ближче до кінця гри Данія отримала дві пізні жовті картки: П. Хойбйорг та Й. Андерсен були вилучені з поля на 90-й хвилині. Ці пізні порушення додали розчарування данській команді, яка так і не змогла переломити хід матчу. Матч між збірними Північної Ірландії та Данії продемонстрував інтенсивність і дух суперництва у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи. Обидві команди мужньо билися, але перемога дісталася Північній Ірландії із заслуженим підсумковим рахунком 2:0. Пристрасне футбольне видовище, що спостерігалося на «Віндзор Парк», напевно запам’ятається вболівальникам на довгі роки.