Сергій Ребров: «Суперники у плей-оф? Не потрібно нікого боятися»

2023-11-21 08:45 Головний тренер збірної України Сергій Ребров в етері «Суспільного спорт» поділився своїми думками щодо нічиєї у ... Сергій Ребров: «Суперники у плей-оф? Не потрібно нікого боятися»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров в етері «Суспільного спорт» поділився своїми думками щодо нічиєї у матчі відбіркового циклу Євро-2024 із Італією.

Сергій Ребров

«Я не маю VAR, не можу це передивитися. Емоційно вважаю, що був пенальті, але, напевно, рефері на VAR подивився та вирішив. Вдячний гравцям не лише за цей момент — наприкінці ми дійсно намагалися вирвати перемогу. Наразі це не вийшло, але я з оптимізмом дивлюся у майбутнє з цією командою.

Ми змінили нашу схему та модель гри, і в першому таймі вона дуже добре працювала на оборону. Так, не створювали багато моментів, але ми грали з чинним чемпіоном Європи. У другому таймі план був більше пресингувати, діяти більш інтенсивно. Вважаю, що нам це вдалося. У другому таймі мали хороші моменти і можливість виграти цю гру. Що стосується нашої ігрової схеми, то ми не грали у п’ять захисників. У другому таймі, коли нам потрібно було атакувати та забивати, ми більше використовували гравців в атаці.

Я працюю лише пів року. Є покращення у моєму баченні в грі футболістів. Вони розуміють ту тактику, яку ми намагаємося їм дати. Перші кроки завжди дуже важкі, але навіть в цій групі виглядали дуже гідно. Ми боролися до останнього туру, і як я казав, з оптимізмом дивимось у майбутнє. Нас чекають два дуже важливі матчі. Ми маємо повернутися у свої клуби та вже готуватися до цих ігор. Суперники у плей-оф? Там немає топ-команд. Навіть якщо потрапимо у групу А, не потрібно нікого боятися. Треба готуватися до будь-якого суперника, і ми будемо це робити», — сказав Ребров.

21.11.2023, 08:45