Гібралтар — Нідерланди — 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-21 23:37 21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Нідерландів. Гибралтар ... Гібралтар — Нідерланди — 0:6. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Нідерландів.

Гибралтар - Нидерланды - 0:6. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГибралтар - Нидерланды - 0:6. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Гібралтар — Нідерланди — 0:6 (0:3)
Голи: C. Stengs (10), M. Wieffer (23), Т. Купмейнерс (38), C. Stengs (50), C. Stengs (62), Гакпо (81)

Попередження: Джордан Тезе (45), E. De Haro (83)

Огляд матчу Гібралтар — Нідерланди:

У відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні Estádio Do Algarve, збірна Нідерландів довела свою перевагу на футбольному полі, здобувши переконливу перемогу над командою Гібралтару. Рахунок 0:3 у перерві віщував впевнену перемогу, а рахунок основного часу склав 0:6 на користь Нідерландів. Початок матчу був дуже напруженим, і всього через 10 хвилин Нідерланди відкрили рахунок. Калвін Стенгс блискуче виконав гол, вивівши свою команду вперед. Гібралтар спробував відповісти і зробив першу заміну на 14-й хвилині: Н. Позо замінив Е. Джоллі. Однак Голландію було вже не зупинити, і вона продовжувала домінувати. На 23-й хвилині М. Віффер забив ще один гол, збільшивши перевагу своєї команди. Нідерланди не припиняли атак, і на 38-й хвилині Т. Коопмейнерс добив м’яч у сітку, залишивши Гібралтар у скрутному становищі. Однак перший тайм закінчився для Нідерландів невдало: перед самим свистком на перерву Й. Тіз отримав жовту картку. Тіз отримав жовту картку. Коли команди перегрупувалися в роздягальні, на початку другого тайму Нідерланди зробили низку замін. В. Вегхорст замінив Т. Даллінга, В. ван Дейк вийшов замість Я. Хато, а Я. Веєрман був замінений на Т. Рейндерса. Заміни надали голландцям нового атакувального імпульсу, і вони не забарилися скористатися цією перевагою.

На 50-й хвилині К. Стенгс забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу Нідерландів. На 62-й хвилині Стенгс завершив свій хет-трик, залишивши Гібралтар беззахисним. Гібралтар, який відчайдушно шукав проблиск надії, на 66-й хвилині зробив три заміни поспіль. Л. Вокер замінив А. Ель-Хміді, Дж. Чіполіна вийшов замість М. Бадра, а Л. Каскіаро — замість Дж. Кумбса. Однак цього було замало, Голландія продовжувала домінувати. У міру того як час минав, обидві команди провели чергові заміни, щоб освіжити свої склади. У Нідерландів на 77-й хвилині Д. Мален замінив К. Гакпо. Лише через чотири хвилини Гакпо записав своє прізвище в протокол, забезпечивши переконливу перемогу своїй команді. Гібралтар спробував врятувати свою гідність, але його спроби не увінчалися успіхом. На 82-й хвилині Т. Де Барр замінив Д. Пікока, але це не змогло запобігти поразці, що насувається. Ще одна невдача спіткала Гібралтар, коли на 83-й хвилині жовту картку отримав Е. Де Харо. У підсумку Нідерланди продемонстрували свою перевагу в майстерності та вмінні домінувати в грі. Ця перемога ще більше зміцнила їхні шанси на потрапляння на чемпіонат Європи і дала зрозуміти суперникам, що з ними необхідно рахуватися. Гібралтару ж необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб у майбутньому бути впевненим у тому, що він зможе конкурувати на такому рівні.