Косово — Білорусь — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-21 23:41 21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Білорусі. Косово ... Косово — Білорусь — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Білорусі.

Косово - Беларусь - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаКосово - Беларусь - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Косово — Білорусь — 0:1 (0:1)
Голи: D. Антилевський (43)

Попередження: Владислав Малькевич (30), M. Скавиш (45), M. Hyseni (61), M. Korenica (79), Мергім Воєвода (86), Лірім Кастраті (88), D. Лаптєв (88), P. Павлюченко (90+1)

Огляд матчу Косово — Білорусь:

У напруженій боротьбі Косово зустрілося з Білоруссю в рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи. Гра проходила на стадіоні «Фаділь Вокррі», заповненому вболівальниками, які прагнули побачити протистояння цих двох збірних. У перерві рахунок був 0:1 на користь Білорусі, завдяки першому голу Д. Антилевського на 43-й хвилині. Обидві команди продемонстрували чудові оборонні навички, ускладнивши суперникам потрапляння у площину воріт. Жовті картки лунали впродовж усієї гри, що відображало інтенсивність і фізичну складову матчу. На 30-й хвилині попередження отримав білорус В. Малькевич, а на 45-й хвилині — його товариш по команді М. Скавиш. З іншого боку, косовські гравці М. Хісені та М. Корениця були вилучені з поля на 61-й та 79-й хвилинах відповідно. Матч характеризувався конкурентними боротьбою та рішучими протистояннями, що призвело до кількох фолів. У другому таймі обидві команди провели заміни, щоб надати складу нових сил. У Косово на 46-й хвилині З. Битики був замінений на М. Хісені, а в Білорусі на 56-й хвилині замість В. Бочерова вийшов К. Капленко, а замість Д. Ла Ласені. Капленко, а замість Д. Лаптєва — М. Скавиш. Косовський гравець К. Зиба на тій самій хвилині замінив М. Кореніцу, а Е. Рашані на 57-й хвилині — А. Зекірі, внісши тактичні зміни у свої дії.

Під час гри напруга наростала, гравці спалахували. Чотири жовті картки отримали гравці збірної Косово — М. Хісені на 61-й хвилині, М. Кореніца на 79-й хвилині, А. Зекірі на 83-й хвилині та М. Воєвода на 86-й хвилині. Крім того, на 88-й хвилині попередження отримали Л. І. Кастраті та білоруський нападник Д. Лаптєв. На 73-й хвилині Білорусь зробила ще дві заміни: М. Ебонг вийшов замість А. Концевого, а Д. Лаптєв — замість В. Климовича. Остання заміна у Косово відбулася на 83-й хвилині, коли Ф. Хадерджонай замінив А. Айдіні. Ці заміни були спрямовані на те, щоб дати гравцям свіжі сили та альтернативні стратегії для зламу оборони один одного. В останні хвилини гри напруга ще більше зросла. Білорусь отримала ще дві жовті картки — на 88-й хвилині Д. Лаптєв і на 90-й хвилині Н. Корзун. Корзун. П. Павлюченко також отримав попередження від збірної Білорусі на 90-й хвилині. Попри те, що в другому таймі гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь Білорусі, яка здобула надважливу перемогу на виїзді, інтенсивність і рішучість гри обох команд тримали вболівальників у напрузі до фінального свистка. Гравці продемонстрували свою майстерність, але перемогу здобула збірна Білорусі, яка заробила цінні очки для участі у відбірковій кампанії до чемпіонату Європи.