Уельс — Туреччина — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-21 23:45 21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Туреччини. Уэльс ... Уельс — Туреччина — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Туреччини.

Уэльс - Турция - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаУэльс - Турция - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Уельс — Туреччина — 1:1 (1:0)
Голи: Вільямс (7) — Ю. Язиджі (70)

Попередження: Джонсон (22), Ю. Язиджі (54), Бен Девіс (70), Зекі Челік (72), K. Akturkoglu (82)

Огляд матчу Уельс — Туреччина:

Хвилювання і рішучість наповнювали атмосферу на стадіоні «Кардіфф Сіті Стедіум», коли Уельс зустрічався з Туреччиною у вирішальному матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи. Напружене протистояння цих двох футбольних держав змусило вболівальників бути на межі своїх можливостей. Обидві команди прагнули перемоги, і це послужило приводом для епічної битви. Перший тайм розпочався у швидкому темпі, обидві команди жадали першого голу. Першими на 7-й хвилині забили Уельс. Гол забив талановитий нападник Н. Вільямс, продемонструвавши свою майстерність і відправивши м’яч у сітку. Ця перевага додала Уельсу впевненості у своїх силах і завела домашніх уболівальників. У міру розвитку гри напруга наростала, а фізична складова матчу збільшувалася. На 22-й хвилині гравець збірної Уельсу Б. Джонсон отримав жовту картку за необережну атаку. Суддя дав зрозуміти, що будь-яка форма надмірної агресії не буде допущена. Туреччина, вирішивши відігратися, зробила першу заміну на 33-й хвилині.

У. Чакир був замінений на А. Байіндіра, а А. Омур вийшов замість Ю. Язичі. Турецька команда сподівалася, що ці заміни дадуть їй змогу зрівняти рахунок до перерви. До перерви залишалося всього сім хвилин, а Туреччина невпинно йшла вперед. Незважаючи на всі зусилля, їм так і не вдалося влучити у площину воріт, і рахунок у перерві залишився 1:0 на користь Уельсу. Другий тайм почався з того, що на 46-й хвилині Туреччина провела чергову заміну. Замість З. Челіка на поле вийшов К. Озкачар. Турецька команда була сповнена рішучості взяти гру під свій контроль і провести матч-відповідь. На 54-й хвилині гравець збірної Туреччини Ю. Язичі отримав жовту картку, що ще більше підвищило напруження гри. На 59-й хвилині Туреччина провела останню заміну, замінивши Б. А. Йилмаза на К. Йилдиза. Уельс, намагаючись зміцнити оборону, зробив першу заміну на 61-й хвилині. Н. Бродхед вийшов замість Д. Брукса, що дало їм змогу зберегти перевагу й ефективно керувати грою. На 70-й хвилині Б. Девіс, гравець збірної Уельсу, отримав жовту картку, після чого у ворота Туреччини було призначено пенальті. Такий поворот подій надав Туреччині чудову нагоду зрівняти рахунок. Ю. Язичі не схибив і бездоганно реалізував пенальті, зробивши рахунок 1:1. Напруга матчу не слабшала, коли на 72-й хвилині суддя показав жовту картку турецькому гравцеві З. Челіку. Туреччина спробувала схилити чашу терезів на свою користь, зробивши п’яту заміну на 78-й хвилині. На заміну К. Айхана вийшов Й. Сарі, додавши свіжих сил у півзахист. Уельс відповів на заміну Туреччини, випустивши на 80-й хвилині Х. Вілсона замість Д. Джеймса. Господарі сподівалися, що ця заміна внесе в їхню гру нову атакувальну складову і забезпечить перемогу. У міру того як час минав, напруга продовжувала наростати. На 82-й хвилині турок К. Актуркоглу отримав жовту картку, що ще більше підлило масла у вогонь. На 84-й хвилині Уельс зробив останню заміну, замінивши Н. Вільямса на К. Вільямса на К. Мура. Цей стратегічний хід був спрямований на те, щоб зберегти свою перевагу і довести матч до кінця. Драматичне протистояння завершилося драматично: на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Туреччини С. Озкан. Пролунав фінальний свисток, який зафіксував нічию 1:1 між збірними Уельсу та Туреччини. Обидві команди мужньо билися, демонструючи свою майстерність, рішучість і стійкість протягом усього матчу. Цей відбірковий матч Чемпіонату Європи запам’ятається напруженою грою і непохитним духом обох команд. Нічия залишила змішані почуття і в Уельсу, і в Туреччини, які сподівалися здобути перемогу й отримати перевагу на висококонкурентному відбірковому етапі. Проте, матч став свідченням неймовірного таланту і пристрасті до футболу, проявлених цими країнами.