Минай — Кривбас — 0:1. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 14:59 25 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Кривбас ... Минай — Кривбас — 0:1. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Кривбас (Кривий Ріг).

Минай - Кривбасс - 0:1. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Кривбасс - 0:1. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 15-й тур

Минай (Минай) — Кривбас (Кривий Ріг) — 0:1 (0:0)
Голи: Віктор Близниченко (64)

Предупредження: Дмитрук (6), Немчанінов (55), S. Петко (64), Y. Вакулко (81), Y. Вакулко (87)

Огляд матчу Минай — Кривбас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Минай» зустрівся з «Кривбасом» на стадіоні «Минай». Матч обіцяв бути захопливим, адже на початку першого тайму обидві команди продемонстрували свої оборонні якості, що призвело до рахунку 0:0. Гравці обох команд продемонстрували відмінну майстерність і стійкість, що призвело до напруженої боротьби на полі. На 6-й хвилині напруга зросла, коли гравець команди «Минай» Т. Дмитрук отримав жовту картку, що ще більше загострило атмосферу суперництва. Однак у першому таймі жодній з команд не вдалося вийти з рівного становища, завдяки надійній обороні та грі воротарів рахунок залишився рівним. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Кривбасу» на 46-й хвилині, коли Р. Дебелко замінив К. Приходька. Ця заміна повинна була привнести свіжі сили і переломити хід гри на користь «Кривбасу». На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Миная» Д. Немчанінов, що ще більше загострило гру. Гравці продовжували боротися за домінування, використовуючи всі свої футбольні можливості. На 60-й хвилині обидві команди зробили заміни. У «Миная» замість Ю. Гунічева вийшов О. Вишневський, а у «Кривбасу» — Ю. Гунічев. На 61-й хвилині у складі «Миная» відбулися подальші зміни: замість М. Татаркова в гру вступив Д. Бізімана.

Стратегічні заміни були спрямовані на те, щоб змінити хід гри і створити більше можливостей для взяття воріт. Однак перелом у грі настав на 64-й хвилині. Жовту картку отримав гравець «Минаю» С. Петько, і невдовзі В. Близниченко з «Кривбасу» вивів свою команду вперед. Обидві команди продовжили запеклу боротьбу, і на 74-й хвилині «Минай» ввів у гру М. Гечева замість В. Одарюка. КР «Кривбас» також зробив заміну: на 75-й хвилині Г. Іліч замінив Ю. Вакулка. На останніх хвилинах гри напруга наростала, оскільки на 81-й хвилині Ю. Вакулко отримав жовту картку за КР «Кривбас». На жаль, на 87-й хвилині його неприємності посилилися — він отримав другу жовту картку, за що був вилучений з поля. Ближче до кінця гри у складі «Кривбасу» стався шквал замін. На 88-й хвилині у складі «Кривбасу» замість Д. Устименка з’явився О. Кожушко, а у складі «Минаю» замість І. Демиденка — Т. Кораблін, а замість А. Ралюченка — В. Вітенчук. Пролунав фінальний свисток, і «Кривбас» здобув важку перемогу з рахунком 0:1. Незважаючи на те, що час, дата і тур матчу не уточнюються, вболівальники побачили напружену боротьбу між командами «Минай» і «Кривбас» у Прем’єр-лізі. Стадіон «Минай» став гідним фоном для цього захопливого поєдинку, і глядачі з нетерпінням чекають майбутніх матчів між цими грізними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Динамо, Кривбас — Олександрія.