Сергій Задорожний: «Індивідуальні дії гравців «Динамо» вирішили все у нашому матчі»

2023-11-25 19:29 Головний тренер «Руху U-19» Сергій Задорожний прокоментував поразку «жовто-чорних» (0:2) у матчі із однолітками з «Динaмо ... Сергій Задорожний: «Індивідуальні дії гравців «Динамо» вирішили все у нашому матчі»

Головний тренер «Руху U-19» Сергій Задорожний прокоментував поразку «жовто-чорних» (0:2) у матчі із однолітками з «Динaмо U-19».

Сергій Задорожний (фото: fcruhlviv.com)

— Це був бойовий матч. До того, як ми провели заміни, команда грала добре і виконувала план на гру. Перший гол у цьому поєдинку мені нагадав матч проти «Оболоні» — знову захисник у підкаті викидається на суперника і втрачає позицію, передача і Пономаренко проявляє хороші індивідуальні якості та забиває гол.

В другому таймі ми почали програвати боротьбу у центрі поля і це мене бентежить. Після заміни Бойка команда почала просідати — не можна так грати на останніх хвилинах. Не можна сказати, що «Рух» провалив цей матч. Ми нав’язали супернику боротьбу, було відчуття, що можемо заробити очки у цій грі. Індивідуальні дії киян вирішили все у цьому матчі, — сказав Задорожний.

25.11.2023, 19:29
Чемпионат Франции Монпелье Нант 1 : 1 Закінчився
Чемпионат Украины Минай Черноморец - : - 27 апреля 13:00
Днепр-1 Динамо - : - 27 апреля 13:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Ливерпуль - : - 27 апреля 14:30