Боруссія Д — Боруссія М — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 18:30 25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Боруссія М — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Боруссия Д - Боруссия М - 4:2. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Боруссия М - 4:2. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 4:2 (3:2)
Голи: М. Сабітцер (30), Н. Фюлькруг (32), Байно-Гіттенс (45), Мален (90+7) — R. Reitz (13), Коне (28)

Попередження: Джуліан Вейгл (55), Дж. Брандт (81), Коне (87)

Огляд матчу Боруссія Д — Боруссія М:

У захопливому матчі Бундесліги дортмундська «Боруссія» приймала монхенгладбаську «Боруссію» на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. Гра подарувала глядачам безліч захопливих моментів і завершилася з рахунком 4:2 на користь дортмундців. Початок матчу був стрімким: уже на 13-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» повела в рахунку. Р. Райтц влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Однак дортмундська «Боруссія» швидко відповіла своїм голом. Лише через 15 хвилин, на 28-й хвилині, К. Коне ефектним ударом подвоїв перевагу монхенгладбахців. Але дортмундська «Боруссія» продемонструвала свою стійкість і зуміла зрівняти рахунок. На 30-й хвилині М. Сабітцер відігрався, вдихнувши нове життя в гру. А лише через дві хвилини Н. Фуллькруг завершив повернення до перемоги, забивши гол із відмінним ударом, і рахунок став 2:2. Перед самим свистком на перерву дортмундська «Боруссія» вперше в матчі повела в рахунку. Ж. Байно-Гіттенс знайшов крапку в матчі, завершивши вражаючий перший тайм у виконанні господарів поля. Другий тайм розпочався зі шквалу замін, обидві команди намагалися домогтися успіху. У дортмундської «Боруссії» замість М. Сабітцера вийшов Г. Рейна, а у монхенгладбахців замість Т. Кванкари — Ж. Сібатчеу. Інтенсивність гри призвела до грубих сутичок, і на 55-й хвилині Й. Вайгль із Монхенгладбаха отримав жовту картку.

У міру наближення до заключної 20-хвилинці обидві команди провели ключові заміни в пошуках перелому. У монхенгладбахців Р. Райц був замінений на Н. Нгуму, у дортмундців Е. Кан вийшов замість С. Озкана, а Ж. Биное-Гіттенс — замість Д. Малена. На 73-й хвилині у складі монхенгладбахців з’явилися Ф. Онорат і А. Плеа, які замінили відповідно Р. Хака і Ф. Нойхауса. Дортмундці відповіли виходом Й. Мукоко замість Н. Фуллкруга. У час, що залишився, обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу в рахунку. На 81-й хвилині Й. Брандт (Дортмунд) отримав жовту картку, поповнивши список вилучень у матчі. Відбулися нові заміни: на 82-й хвилині Й. Вайгль змінив К. Крамера у складі монхенгладбахців. На 87-й хвилині жовту картку отримав і К. Коне. У перерві матчу драма продовжилася. Дортмундська «Боруссія» завершила свою перемогу голом Д. Мальєна на 90-й хвилині, зробивши рахунок 4:2 на користь господарів поля. Матч продемонстрував майстерність і рішучість обох команд, супроводжуючись шквалом голів і подальшими замінами. Дортмундська «Боруссія» продемонструвала свою майстерність в атаці та здатність відновлюватися після поразки. У той час як монхенгладбаська «Боруссія» наполегливо билася, але не змогла домогтися позитивного результату. Загалом це була захоплива гра, яка залишила вболівальників у SIGNAL IDUNA PARK у повному захваті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Боруссія Д, Боруссія М — Хоффенхайм.