Уніон — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 18:31 25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Аугсбург (Німеччина).

Унион - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Уніон (Берлін) — Аугсбург (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: К. Волланд (88) — Демірович (39)

Предупредження: Р. Госенс (37), Дж. Габерер (45+6), F. Dahmen (87)

Огляд матчу Уніон — Аугсбург:

Захоплива нічия: «Уніон Берлін» переміг «Аугсбург» на «Стадіоні Ан дер Альтен Ферстерей» У захопливому поєдинку Бундесліги «Уніон Берлін» приймав «Аугсбург» на легендарному «Стадіоні Ан дер Альтен Ферстерей». Під час матчу обидві команди вели запеклу боротьбу на полі, внаслідок чого в перерві рахунок був 0:1 на користь ФК «Аугсбург». Однак берлінський «Уніон» проявив неабияку рішучість і зумів зрівняти рахунок у кінцівці матчу, що призвело до остаточного результату — 1:1. У матчі відбулося кілька важливих подій, обидві команди вели запеклу боротьбу за домінування. На 23-й хвилині «Аугсбург» провів заміну: Р. Гумні замінив К. Мбабу. Ця заміна внесла свіжий струмінь у гру «Аугсбурга» і додала глибини атаці. Однак на 37-й хвилині гравець берлінського «Уніона» Р. Госенс отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу. Лише за дві хвилини на 39-й хвилині «Аугсбургу» було призначено пенальті, який упевнено реалізував Е. Демірович, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Не встиг закінчитися перший тайм, як на 45-й хвилині гравець берлінського «Уніона» Й. Хаберер отримав жовту картку. Хаберер отримав жовту картку, що ще раз підтвердило дух суперництва, який панував на полі. Рахунок у перерві став 0:1 на користь ФК «Аугсбург». Другий тайм став більш інтригуючим: на 58-й хвилині «Уніон Берлін» було призначено пенальті.

Однак Р. Кнохе не зміг реалізувати пенальті, і господарі поля залишилися в пошуках голу. На 65-й і 67-й хвилинах обидві команди провели заміни: «Аугсбург» сподівався втримати свою перевагу, а «Уніон Берлін» — освіжити атаку. Заключні двадцять хвилин матчу ознаменувалися шквалом замін, оскільки обидві команди прагнули знайти переломний момент. На 76-й хвилині берлінський «Уніон» зробив три заміни, продемонструвавши тим самим свою рішучість не змиритися з поразкою. Незабаром після цього, на 77-й хвилині, ФК «Аугсбург» зробив свої заміни, сподіваючись зберегти свою перевагу, але на 88-й хвилині саме «Уніон Берлін» зумів відігратися — К. Волланд забив важливий гол. Волланд забив найважливіший гол. Цей гол надав новий заряд бадьорості господарям поля, і глядачі стали бурхливо радіти. Наприкінці матчу стало помітним розчарування «Аугсбурга», два гравці якого, Ф. Дахмен і Й. Торуп, отримали жовті картки на 87-й і 90-й хвилинах відповідно. Незважаючи на тиск в останні хвилини гри, «Аугсбург» так і не зміг домогтися перемоги, і в підсумку матч завершився внічию 1:1, на радість уболівальників, які стали свідками запеклої боротьби. І берлінський «Уніон», і «Аугсбург» проявили неабияку рішучість і майстерність, створивши захоплююче видовище для глядачів. Це протистояння в Бундеслізі, безсумнівно, запам’ятається як запекла боротьба, що демонструє справжній дух німецького футболу. Пізній рахунок на користь берлінського «Уніона» стане нагадуванням про його стійкість, а «Аугсбург» залишиться в роздумах про те, що могло б бути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Уніон, Аугсбург — Айнтрахт.