Ноттінгем Форест — Брайтон — 2:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 19:07 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Брайтон — 2:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Брайтон (Англія).

Ноттингем Форест - Брайтон - 2:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Брайтон - 2:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Брайтон (Англія) — 2:3 (1:2)
Голи: А. Еланга (3), Гіббс-Вайт (76) — Е. Фергюсон (26), Жоао Педро (45+4), Жоао Педро (58)

Попередження: Х. Тоффоло (54), Саймон Адінгра (66), Л. Дунк (73), Л. Дунк (73), M. Ніахате (74), Е. Фергюсон (75), B. Verbruggen (82)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Брайтон:

Брайтон здобув перемогу над Ноттінгем Форест у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги, що завершився з рахунком 3:2 на стадіоні «Сіті Граунд». У матчі було багато подій, драматизму і кілька ключових моментів, які в підсумку і вирішили результат зустрічі. Перший тайм почався з того, що «Ноттінгем Форест» одразу ж вийшов уперед. Уже на 3-й хвилині Альберт Еланга чудовим голом вивів «Ноттінгем Форест» з рівноваги, чим привів у захват уболівальників. Однак «Брайтон» швидко відповів, продемонструвавши свою майстерність в атаці. На 26-й хвилині Ітан Фергюсон добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок. Коли перший тайм добіг кінця, «Брайтон» скористався можливістю повести в рахунку. Незадовго до свистка на перерву Жоао Педро забив вирішальний гол, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. У другому таймі обидві команди продовжили наполегливу боротьбу за перемогу. Брайтон мав нагоду збільшити свою перевагу, коли на 58-й хвилині у ворота команди було призначено пенальті завдяки вражаючій грі Жоао Педро. Однак воротар «Ноттінгем Форест» Макс Гіббс-Вайт стійко відбив спробу «Брайтона» збільшити розрив у рахунку. «Ноттінгем Форест» зробив кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

На 62-й хвилині Даніло замінив Каллума Гадсона-Одої, а на 63-й хвилині замість Каллума Вуда на поле вийшов Домінік Орігі. Ці зміни надали атаці «Ноттінгем Форест» нових сил, але пробити оборону «Брайтона» все одно не вдалося. З іншого боку, «Брайтон» зіткнувся з невдачею, коли Льюїс Данк протягом кількох хвилин отримав дві жовті картки, що призвело до червоної картки на 73-й хвилині. Скориставшись цим, «Ноттінгем Форест» пішов уперед, і на 76-й хвилині у ворота «Брайтона» було призначено пенальті. Макс Гіббс-Вайт, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок у матчі з «Брайтоном» — 2:2. Попри скорочення складу, «Брайтон» не здавався, і на 90-й хвилині Фабіо Буонанотте отримав жовту картку, що свідчить про напругу та напруження останніх хвилин. Однак «Брайтон» вистояв і навіть зробив заміни в обороні, щоб домогтися перемоги. У підсумку «Брайтон» вийшов переможцем, випередивши «Ноттінгем Форест» із рахунком 3:2. Матч продемонстрував пристрасть і суперництво обох команд, а також кілька яскравих виступів і захопливих моментів. Це була захоплива гра для вболівальників, присутніх на стадіоні «Сіті Граунд», і для тих, хто спостерігав за нею по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Евертон, Челсі — Брайтон.