Валенсія — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 19:11 25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Сельта (Віго).

Валенсия - Сельта - 0:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Сельта - 0:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Валенсія (Іспанія) — Сельта (Віго) — 0:0 (0:0)

Предупредження: F. Cervi (71), С. Амаллах (77), Нуньєс (79), Pepelu (88)

Огляд матчу Валенсія — Сельта:

«Валенсія» та «Сельта Віго» зіграли в безгольову нічию в матчі Ла Ліги на «Естадіо де Месталья». На початку матчу обидві команди не змогли забити жодного м’яча у ворота суперника, що призвело до нічийного результату в перерві та наприкінці тайму. У першій половині зустрічі обидві команди продемонстрували свою оборонну гру, і жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. На початку другого тайму «Валенсія» провела першу заміну. Замість Жоана Гайї вийшов молодий талант Ерай Гасіоровскі. Гасіоровскі надав атаці «Валенсії» енергії, але не зміг знайти проривний гол. На 64-й хвилині «Валенсія» зробила другу заміну: замість Суфіана Амаллаха вийшов Серхі Канос. Канос надав атаці «Валенсії» додаткового імпульсу, але захист «Сельти Віго» вистояв. На 67-й хвилині «Сельта Віго», вирішивши знайти свій прорив, зробила потрійну заміну. Кевін Васкес, Жоао Бамба і Йеппе Свеннінгсен Ларсен вийшли на поле замість Серві, Переса і Дувікаса відповідно. Свіжі сили дали поштовх атаці «Сельти Віго», але забити так і не вдалося. У завершальній стадії гри обидві команди стали діяти обережніше, намагаючись зберегти надійну оборону.

На 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сельта Віго» Ф. Серві, потім жовті картки отримали гравці «Валенсії» Суфіан Амалла на 77-й хвилині та У. Нуньєс на 79-й хвилині. На 84-й хвилині обидві команди зробили по дві заміни. У «Валенсії» замість Романа Яремчука вийшов Уго Дуро, а замість Уго Гільямона — Факундо Перес. У «Сельти Віго» замість Франко Серві вийшов Яго Аспас, а замість Вільяма Сведберга — Олівер Мінгуеса. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла, і на 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Валенсії» Пепелу. На останніх хвилинах матчу «Валенсія» провела останню заміну: Даніель Лопес замінив Дімітрі Фулк’є. Незважаючи на зусилля обох команд, рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився. Матч закінчився внічию 0:0, і обидві команди задовольнилися одним очком. Незважаючи на те, що результат виявився невтішним з точки зору кількості голів, матч продемонстрував оборонну стійкість як «Валенсії», так і «Сельти Віго». Обидва клуби хочуть закріпити цей результат і поліпшити свої атакувальні якості в майбутніх матчах. Хоча безгольова нічия, можливо, й не задовольнила спрагу вболівальників, вона свідчить про тактичну грамотність та оборонну надійність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Валенсія, Сельта — Кадіс.