Страсбур — Марсель — 1:1. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 23:53 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Марсель — 1:1. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Марсель (Франція).

Страсбур - Марсель - 1:1. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Марсель - 1:1. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Страсбур (Франція) — Марсель (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: Е. Емега (6) — Джонатан Клаусс (27)

Предупредження: Ренан Лоді (57), D. Bakwa (89), Джордан Веретут (90+1)

Огляд матчу Страсбур — Марсель:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Страсбург» зустрівся з «Марселем» на стадіоні «Стад де ла Майнау». Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, який завершився внічию 1:1. Перший гол у матчі було забито на 6-й хвилині, коли гравець «Страсбура» Е. Емега переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду вперед. Однак «Марсель» швидко відповів, і Ж. Клаусс зрівняв рахунок на 27-й хвилині. У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу, прагнучи завоювати всі три очки. На 55-й хвилині «Страсбур» зробив першу заміну: замість Д. Бакви вийшов Анжело. Через хвилину після цього «Марсель» зробив заміну: Ж. Корреа замінив І. Сарра. На 57-й хвилині, коли напруга гри зросла, гравець «Марселя» Р. Лоді отримав жовту картку.

На 69-й хвилині «Страсбур» здійснив потрійну заміну: у складі «Марселя» з’явилися Вітінья, П. Обамеянг і А. Харіт. «Страсбур» також зробив три заміни: Е. Емега замінив Л. Мотібу. На 84-й хвилині, коли матч наближався до завершення, «Страсбур» зробив шквал замін. Т. Делен, Х. Діарра, Ж. Мванга і М. С. Діон вийшли замість Е. Соболя, Т. Делена, Х. Діарра і М. С. Діона відповідно. У «Марселі» також була проведена одна заміна — І. Ндіайє замінив Б. Надіра. В останні хвилини гри спалахнули пристрасті: на 89-й хвилині жовту картку за «Страсбур» отримав Д. Баква, а на 90-й хвилині — марселець Ж. Верету. Незважаючи на всі старання обох команд, матч завершився внічию 1:1. Гравці продемонстрували свою майстерність, а вболівальники отримали задоволення від захопливої та напруженої гри. Це був результат, який влаштував обидві команди, але який підкреслює конкурентоспроможність і якість футболу Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Страсбур, Марсель — Ренн.