Мудрик поштовхався з ветераном «Ньюкасла» після того, як той сфолив (ФОТО)

2023-11-26 14:59 25 листопада відбувся матч 13-го туру чемпіонату Англії між командами «Ньюкасл» та «Челсі». Гра завершилася з ... Мудрик поштовхався з ветераном «Ньюкасла» після того, як той сфолив (ФОТО)

25 листопада відбувся матч 13-го туру чемпіонату Англії між командами «Ньюкасл» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «сорок».

Український вінгер гостей Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 69-й хвилині.

На 90+2-й хвилині українець поштовхався із 34-річним шотландським півзахисником «сорок» Меттом Рітчі. Спочатку Метт сфолив на Михайлі, а після свистка арбітра вибив м’яч убік. Мудрику це не сподобалося. У результаті Ріnчі було покарано жовтою карткою.