Вільярреал — Осасуна — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 16:54 26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Осасуна — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Вильярреал - Осасуна - 3:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Осасуна - 3:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 3:1 (0:0)
Голи: Моралес (57), Моралес (71), Моралес (80) — Алехандро Катена (78)

Огляд матчу Вільярреал — Осасуна:

«Вільярреал» здобув перемогу над «Осасуною» в захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка». Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другій половині зустрічі гра пожвавилася: було забито чотири голи, три з яких — у ворота господарів. Перша помітна подія в матчі сталася на 57-й хвилині, коли гравець «Вільярреала» Х. Л. Моралес переправив м’яч у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Гол надав грі енергії та підвищив темп, обидві команди стали шукати можливості для взяття воріт. Осасуна відразу ж зробила першу заміну, випустивши на 64-й хвилині Х. Монкайолу замість Рауля. Тим часом «Вільярреал» зробив дві заміни на 68-й хвилині. Е. Капуе замінив С. Комесану, а А. Альтіміра вийшов замість І. Ахомача, ввівши в гру свіжі сили півзахисту. Не відстала від них і «Осасуна», зробивши на 68-й хвилині дві заміни: Р. Пенья замінив К. Авілу. Вільярреал продовжував домінувати в матчі, і на 71-й хвилині Х. Л. Моралес забив свій другий гол у матчі, збільшивши відрив Вільярреала в рахунку.

Однак «Осасуна» не здавалася і на 77-й хвилині зробила три заміни поспіль. А. Орос замінив У. Гарсію, Л. Торро вийшов замість І. Муньйоса, а А. Будимир замінив Х. М. Арнаїса. Ці тактичні зміни були спрямовані на створення нових атакувальних можливостей і тиск на оборону «Вільярреала». Заміни одразу ж дали результат: на 78-й хвилині «Осасуні» вдалося відігратися завдяки голу А. Катени, що дало їй проблиск надії на заключній стадії матчу. Однак «Вільярреал» швидко відреагував, і на 80-й хвилині його зірковий гравець Х. Л. Моралес оформив хет-трик. В останні хвилини матчу «Вільярреал» зробив дві пізні заміни. На 87-й хвилині Х. Л. Моралес, який зіграв важливу роль у перемозі, був замінений на Б. Бреретона Діаса, а А. Педраса вийшов замість А. Морено. Фінальний свисток пролунав, і «Вільярреал» святкував заслужену перемогу з рахунком 3:1. У цьому матчі відзначився Х. Л. Моралес, який забив усі три м’ячі і зіграв вирішальну роль у досягненні перемоги. Обидві команди показали цікаву гру, і вболівальники на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» стали свідками захоплюючого поєдинку Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Вільярреал, Осасуна — Реал С-дад.