Фрозіноне — Дженоа — 2:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 17:59 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Дженоа — 2:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Дженоа (Генуя).

Фрозиноне - Дженоа - 2:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Дженоа - 2:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Фрозіноне (Італія) — Дженоа (Генуя) — 2:1 (1:1)
Голи: M. Soule (34), I. Monterisi (90+4) — Малиновський (38)

Предупредження: A. Vogliacco (6), A. Gilardino (22), S. Sabelli (29), A. Oyono (58), Рейнір (66), M. Френдруп (90+1)

Огляд матчу Фрозіноне — Дженоа:

У напруженому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Беніто Стірпе», «Фрозіноне» здобув перемогу над «Дженоа» з рахунком 2:1. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою атакувальну міць, що призвело до захопливої боротьби. На 6-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дженоа» А. Вольякко, що підкреслює фізичну складову зустрічі. На 22-й хвилині А. Джилардіно (Дженоа) також отримав жовту картку. На 29-й хвилині суддя виніс ще одне попередження гравцеві «Дженоа» С. Сабеллі, а на 34-й хвилині М. Соуле, гравець «Фрозіноне», нарешті, забив гол, чим викликав захват трибун. Однак радість Фрозіноне була недовгою — вже за чотири хвилини Дженоа зрівняла рахунок, забивши гол Р. Малиновського на 38-й хвилині. Під кінець першого тайму Дженоа зробила першу заміну — на 45-й хвилині К. Строотман замінив М. Торсбі. Другий тайм розпочався з отримання Фрозіноне жовтої картки на 58-й хвилині, коли А. Ойоно був визнаний занадто агресивним. На 62-й хвилині «Фрозіноне» зробив першу заміну, замінивши М. Бурабіа на М. Брешіаніні. Потім відбулася ще одна заміна — А. Ібрагімович замінив Г. Касо.

Матч став носити більш фізичний характер, оскільки на 66-й хвилині гравця «Фрозіноне» Рейньє попередили жовтою карткою. У спробі струсити ситуацію «Фрозіноне» зробив третю заміну на 70-й хвилині, випустивши замість І. Монтерізі Р. Марчіццу. Гра наближалася до завершальної стадії, і обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута. На 80-й хвилині «Дженоа» зробила другу заміну: Р. Малиновський замінив Ж. Мессіаса. У відповідь «Фрозіноне» зробив четверту заміну, замінивши Рейньє на Ф. Геллі. Щоб ще більше освіжити склад, Фрозіноне ввів у гру В. Чеддіру замість Кайо Хорхе. На 88-й хвилині, коли час минав, Дженоа зробила три пізні заміни. А. Вольякко був замінений на Х. Васкеса, Р. Хапс вийшов замість П. Гальдамеса, а М. Бадель вийшов замість С. Хефті. На жаль, надії «Дженоа» на порятунок очка були ще більше підірвані, коли на 90-й хвилині М. Френдруп отримав жовту картку. На останніх хвилинах гри І. Монтерізі, гравець «Фрозіноне», забив гол, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч між «Фрозіноне» та «Дженоа» на стадіоні Беніто Стірпе продемонстрував найкращі елементи футбольної Серії А: напружену боротьбу, жовті картки та драматичні голи. Це був незабутній поєдинок, який продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд і залишив уболівальників задоволеними захоплюючим видовищем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Фрозіноне, Дженоа — Емполі.