Ренн — Реймс — 3:1. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 20:03 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Реймс — 3:1. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Реймс (Франція).

Ренн - Реймс - 3:1. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Реймс - 3:1. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Ренн (Франція) — Реймс (Франція) — 3:1 (1:1)
Голи: Гуїрі (4), Буріго (46), Артур Театр (66) — O. Діакіте (45+2)

Предупредження: Матіч (70), А. Калімуендо (77), Еммануель Агбаду (85), Теума (89)

Огляд матчу Ренн — Реймс:

У захопливому поєдинку між командами «Ренн» і «Реймс» на престижному стадіоні «Роажон Парк» на вболівальників чекав захопливий матч у Лізі 1. Обидві команди прагнули здобути перемогу і поповнити турнірну таблицю трьома цінними очками, і матч не розчарував. У першому таймі розгорнулася напружена боротьба, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Першими на 4-й хвилині відзначилися гравці «Ренна», коли А. Гуірі ударом з близької відстані вразив ворота суперника. Гол привів у захват глядачів і задав тон захопливому поєдинку. Реймс, не бажаючи відставати, відповів заміною на 33-й хвилині. М. Мунеці змінив А. Річардсона, сподіваючись, що ця заміна додасть атаці нового імпульсу. Однак перед самою перервою «Реймс» зумів зрівняти рахунок. О. Діакіте, скориставшись помилкою в обороні «Ренна», реалізував свій шанс і забив чудовий гол, зрівнявши рахунок 1:1. Перший тайм закінчився з рівним рахунком, і в другому таймі все залежало від гри. На початку другого тайму «Ренн» швидко взяв ініціативу у свої руки. На 46-й хвилині Б. Буріжо продемонстрував свої бомбардирські здібності і ефектним ударом відновив перевагу «Ренна», залишивши в заціпенінні оборону «Реймса». «Ренн» продовжував домінувати, і на 66-й хвилині А. Теате збільшив свою перевагу. У результаті голу «Ренн» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:1, і «Реймсу» належало подолати гору, щоб врятувати хоч одне очко в цьому матчі.

На 70-й хвилині, коли напруга на полі зросла, гравець «Ренна» Н. Матіч отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. У відповідь на це «Ренн» здійснив подвійну заміну на 72-й хвилині, випустивши М. Тер’є і Л. Бласа для посилення атаки. У «Реймсі» також відбулися зміни: О. Діакіте замінив А. Саламу на 76-й хвилині. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб привнести свіжі сили в гру «Реймса» і врятувати хоч щось від поразки. У міру наближення до кульмінації матчу «Ренн» зберігав контроль над грою, а «Реймс» намагався повернути собі самовладання. На 77-й хвилині А. Калімуендо був попереджений арбітром за жовту картку в бік «Ренна», і обидві команди продовжили проводити заміни в пошуках перелому. На 83-й хвилині «Ренн» вирішив замінити А. Гуїрі на Б. Сантамарію, сподіваючись, що ця заміна закріпить їхню перевагу. На 85-й хвилині Е. Агбаду отримав жовту картку. Під кінець часу «Реймс» зробив останню заміну на 87-й хвилині, випустивши М. Дарамі замість А. Бояна. Однак цього виявилося замало — «Ренн» продовжував диктувати темп матчу. Після свистка на перерву «Ренн» здобув перемогу з розгромним рахунком 3:1. Перемога закріпила їхнє становище в лізі та продемонструвала здатність перемагати складних суперників. Незважаючи на те, що «Реймс» мужньо бився, його зусилля в підсумку не увінчалися успіхом на тлі вражаючої гри «Ренна» у другому таймі. Матч запам’ятається як напружене і видовищне видовище, яке тримало вболівальників у напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Ренн, Реймс — Страсбур.