Ювентус — Інтер — 1:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 23:41 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) та ... Ювентус — Інтер — 1:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) та Інтер (Мілан).

Ювентус - Интер - 1:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Интер - 1:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Ювентус (Турин) — Інтер (Мілан) — 1:1 (1:1)
Голи: Влахович (27) — Lautaro Martínez (33)

Предупредження: Андреа Камбьязо (11), Хуан Куадрадо (75), Костич (79)

Огляд матчу Ювентус — Інтер:

«Ювентус» та «Інтер» зійшлися на полі стадіону «Альянс» у напруженому матчі Серії А. Обидві команди боролися за перше місце в чемпіонаті, і напруга відчувалася від самого початку. Вболівальники з нетерпінням чекали результату цього захопливого поєдинку. З початком матчу гравці продемонстрували свою майстерність, кожна команда прагнула домінувати в грі і домогтися перемоги. На 11-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» А. Камбьясо, задавши тон гострому суперництву. На 27-й хвилині «Ювентус» завдав першого удару — Д. Влахович поцілив у сітку, чим розлютив глядачів. Господарі повели в рахунку, змусивши «Інтер» активізувати гру та вжити заходів у відповідь. «Інтер» швидко відреагував, і на 33-й хвилині Л. Мартінес забив чудовий гол, зрівнявши рахунок. Уболівальники вибухнули радістю, і матч знову став рівним. На початку другого тайму обидві команди провели тактичні заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. На 61-й хвилині у складі «Ювентуса» замість М. Локателлі з’явився Х. Ніколуссі Кавілья, а «Інтер» замінив Карлоса Аугусто на Ф. Дімарко. Гра ставала дедалі жорсткішою, жовті картки отримали Х. Куадрадо («Інтер») на 75-й хвилині та Ф. Костич («Ювентус») на 79-й хвилині.

Напруга наростала, кожна команда боролася за перевагу. На 80-й хвилині «Ювентус» зробив дві вирішальні заміни: замість А. Міліка вийшов Ф. К’єза, а замість М. Кіна — Д. Влахович. «Інтер» швидко відповів третьою заміною — на 83-й хвилині Х. Калханоглу замінив К. Аслані. Час минав, обидві команди продовжували запекло битися, намагаючись вийти з глухого кута. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, обидві команди зробили важливі заміни, намагаючись домогтися перемоги. На 88-й хвилині «Інтер» випустив на поле Н. Бареллу замість Д. Фраттезі і М. Турама замість М. Арнаутовича. А «Ювентус» на тій самій хвилині замінив Ф. Костича на Алекса Сандро. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола. Фінальний свисток пролунав, і матч завершився внічию 1:1, залишивши у вболівальників обох команд змішані почуття. І «Ювентус», і «Інтер», хоча й були розчаровані тим, що не набрали всі три очки, могли втішитися тим, що не зазнали поразки. Ця захоплива зустріч продемонструвала високий рівень таланту та суперництва в Серії А. Боротьба за перше місце в чемпіонаті обіцяє бути захопливою, і вболівальники можуть із нетерпінням чекати на нові яскраві матчі найближчими тижнями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Ювентус, Наполі — Інтер.