Янг Бойз — Црвена Звезда — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 23:54 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Црвена ... Янг Бойз — Црвена Звезда — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Црвена Звезда (Белград).

Янг Бойз - Црвена Звезда - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЯнг Бойз - Црвена Звезда - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Янг Бойз (Берн) — Црвена Звезда (Белград) — 2:0 (1:0)
Голи: L. Blum (29)

Огляд матчу Янг Бойз — Црвена Звезда:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ванкдорф», «БСК Янг Бойз» здобув перемогу над «Црвеною Звездою» з рахунком 2:0. Обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість, але в підсумку перемога дісталася «Янг Бойз». Перша половина матчу розпочалася з невдалого голу гравця «Црвени Звезди» К. Недельковича на 8-й хвилині.

«Янг Бойз» рано вийшов уперед, і це надало їм необхідного імпульсу. Однак БСК «Янг Бойз» продовжував домінувати і подвоїв свою перевагу на 29-й хвилині завдяки фантастичному голу Л. Блюма. У перерві на табло горів рахунок 2:0 на користь «Янг Бойз». На початку другого тайму «Црвена Звезда» зробила першу заміну: К. Ндіайє був замінений на Я. Міятовича. «Янг Бойз» також зробив заміну, випустивши замість Е. Коллі Д. Малеса. Обидві команди сподівалися, що ці заміни внесуть свіжу енергію в їхні склади. По ходу гри «Црвена Звезда» зробила ще дві заміни на 59-й хвилині, замінивши М. Іванича на Я. Крассо і М. Стаменіча на В. Лучича. Янг Бойз, знаючи про наміри Црвени Звезди, зробив дві заміни на 74-й хвилині. Ж. Монтейро замінив М. Чайву, а Ж. Нсаме поступився місцем С. Ганвулі. Ці зміни були спрямовані на підтримання форми команди й утримання переваги. Коли на годиннику залишалося всього шість хвилин, «Црвена Звезда» зробила четверту заміну: замість А. Катаї вийшов С. Міяіловіч. Їм потрібен був швидкий гол, щоб урятувати хоч щось у цьому матчі. В останні хвилини гри у складі «Црвени Звєзди» з’явився Хван Ін Беом, який замінив Г. Канга в п’ятій і останній заміні. Незважаючи на всі зусилля, «Црвена Звезда» не змогла забити, дозволивши «БСК Янг Бойз» здобути заслужену перемогу. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. «БСК Янг Бойз» продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усього матчу, скориставшись ранньою перевагою, отриманою завдяки власному голу, і закріпивши перемогу голом Л. Блюма. Црвена Звезда" відважно билася, але так і не змогла знайти переломний момент, щоб змінити результат гри. Обидві команди показали фантастичне видовище, порадувавши вболівальників на стадіоні і тих, хто спостерігав за грою з усього світу. Цей матч підкреслив змагальність і азарт, які Ліга чемпіонів УЄФА дарує любителям футболу в усьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Янг Бойз, Црвена Звезда — Ман.Сіті.