Мілан — Боруссія Д — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 23:57 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Боруссія Д ... Мілан — Боруссія Д — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Боруссія Д (Дортмунд).

Милан - Боруссия Д - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМилан - Боруссия Д - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Мілан (Італія) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:3 (1:1)
Голи: Самуель Чуквезе (37) — М. Реус (10), Байно-Гіттенс (59), К. Адейємі (69)

Предупредження: Томорі (67)

Огляд матчу Мілан — Боруссія Д:

На стадіоні «Джузеппе Меацца» відбувся захопливий матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Міланом» і дортмундською «Боруссією». Гра завершилася вражаючою перемогою німецької команди з рахунком 1:1 у перерві та 1:3 в основний час. Перша значуща подія сталася на 6-й хвилині, коли у ворота «Мілана» було призначено пенальті. На жаль для італійців, Олівер Жиру промахнувся з пенальті, позбавивши їх можливості повести в рахунку. Однак лише через чотири хвилини дортмундська «Боруссія» отримала право на пенальті, і Марко Реус не помилився, реалізувавши його, вивівши свою команду в лідери. На 37-й хвилині «Мілану» вдалося зрівняти рахунок, коли Самуель Чуквуезе влучив у сітку воріт, на радість своїх уболівальників. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Незабаром після початку другого тайму «Мілан» зробив першу заміну: М. Тіав замінив Р. Крунича. Дортмундська «Боруссія» швидко наслідувала цей приклад, замінивши Н. Шлоттербека на С. Шлоттербека на С. Озкана на 55-й хвилині.

У спробі посилити атакувальні можливості дортмундська «Боруссія» провела ще одну заміну, замінивши Д. Малена на К. Адеємі всього через хвилину. Адеємі всього через хвилину. Німецька команда повернула собі лідерство на 59-й хвилині, коли Джеймі Байно Гіттенс вразив ворота суперника. Надії «Мілана» на повернення в гру були зруйновані, коли Карім Адеємі забив на 69-й хвилині, збільшивши перевагу дортмундської «Боруссії» до 3:1. На 77-й хвилині «Мілан» здійснив подвійну заміну: С. Чуквуезе і Й. Адлі замінили К. Траоре і Л. Йовіча. У спробі закріпити перемогу дортмундська «Боруссія» зробила четверту заміну: на 79-й хвилині М. Реус був замінений на Й. Брандта. Ближче до кінця матчу гравець дортмундської «Боруссії» Емре Кан отримав жовту картку на 90-й хвилині, що додало ще один момент напруги. Незважаючи на пізню картку, дортмундська «Боруссія» зуміла втримати перевагу і здобути заслужену перемогу над «Міланом» із рахунком 3:1. Хоча конкретна дата, час і раунд цього матчу не називаються, обидві команди продемонстрували величезну силу і рішучість протягом усієї гри. На «Стадіо Джузеппе Меацца» відбулося захоплююче зіткнення талантів, і вболівальники з нетерпінням чекають наступних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Мілан, Боруссія Д — ПСЖ.