Барселона — Порту — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 23:58 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Порту (Португалія). ... Барселона — Порту — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Порту (Португалія).

Барселона - Порту - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБарселона - Порту - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Барселона (Іспанія) — Порту (Португалія) — 2:1 (1:1)
Голи: Канселу (32), Жоао Фелікс (57) — Pepê (30)

Попередження: Ф. Кардосо (36), де Йонг (37), Жоао Маріо (57), Жоао Фелікс (59)

Огляд матчу Барселона — Порту:

«Барселона» здобула перемогу над «Порту» в захоплюючому футбольному матчі на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Матч проходив у рамках престижної Ліги чемпіонів УЄФА, демонструючи елітний рівень змагань. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, що призвело до захоплюючого першого тайму. ФК «Порту» завдав першого удару на 30-й хвилині, коли Гальєно переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду вперед. Однак «Барселона» швидко відповіла на цей випад лише через дві хвилини, коли Ж. Кансело зрівняв рахунок. Рахунок у перерві став 1:1, поклавши початок напруженому другому тайму. Обидві команди вийшли на поле з рішучістю домогтися перемоги і продемонстрували високу інтенсивність гри. Другий тайм розпочався з великої кількості подій, включно з жовтою карткою для гравця «Порту» Ф. Кардосо на 36-й хвилині, а потім жовтою карткою для гравця «Барселони» Ф. де Йонга на 37-й хвилині. На 57-й хвилині «Порту» отримав ще одну жовту картку, цього разу для Жоао Маріо. Проте вже за кілька секунд після цього «Барселона» перевернула хід матчу, і Жоао Фелікс забив сенсаційний гол, подарувавши своїй команді перевагу.

Гол молодого нападника став переломним моментом у матчі, змінивши хід подій на користь «Барселони». У міру наростання напруги спалахували емоції, що призвело до ще однієї жовтої картки Жоао Фелікса на 59-й хвилині, додавши драматизму на полі. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади: на 67-й хвилині Жоау Маріу був замінений на Ж. Санчеса у складі «Порту». Барселона зробила першу заміну на 75-й хвилині, випустивши Ф. Торреса замість Жоао Фелікса, який забив гол. У міру того як час минав, «Порту» намагався відігратися, але йому ніяк не вдавалося прорвати оборону «Барселони». «Барселона» тим часом провела ще дві заміни: на 82-й хвилині Ж. Кансело замінив А. Бальде, а на 90-й хвилині Рафінья замінив Л. Ямала. В останні хвилини матчу «Порту» відчайдушно намагався врятувати очко, що призвело до трьох пізніх замін. Еванілсон замінив Ф. Консейкао на 80-й хвилині, С. Еустакіо вийшов замість Ніко на тій же хвилині, а Т. Мартінес замінив Галено на 90-й хвилині. Крім того, на останніх хвилинах матчу Ф. Кардосо вийшов замість Данні Намасо. Пролунав фінальний свисток, і «Барселона» здобула перемогу з рахунком 2:1. Цей захоплюючий поєдинок продемонстрував інтенсивність і якість футболу в Лізі чемпіонів УЄФА. Олімпійський стадіон «Естаді Льюїс Компаніс» став підходящим місцем для захоплюючої битви двох талановитих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Антверпен — Барселона, Порту — Шахтар.