АЗ — Зріньскі — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:45 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Зріньскі (Боснія ... АЗ — Зріньскі — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Зріньскі (Боснія і Герцеговина).

АЗ - Зриньски - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАЗ - Зриньски - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

АЗ (Нідерланди) — Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — 1:0 (0:0)
Голи: Павлідіс (59)

Предупредження: M. Малекінусік (61), Penetra (68)

Огляд матчу АЗ — Зріньскі:

«АЗ Алкмаар» здобув перемогу в напруженому поєдинку проти «Зріньскі» в рамках Ліги Європи УЄФА. Матч проходив на стадіоні AFAS Stadion, де панувала напружена атмосфера, як для гравців, так і для вболівальників. Перший тайм завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на кілька перспективних атак з обох сторін, жодна з команд так і не змогла влучити у площину воріт. Однак другий тайм приніс шквал подій і прорив для «АЗ Алкмаар». На 43-й хвилині «АЗ Алкмаар» зробив першу заміну, випустивши на поле Р. Базоєра. Ця зміна, схоже, додала команді свіжих сил, і незабаром вона перейшла в атаку. Їхні зусилля окупилися на 59-й хвилині, коли у ворота «АЗ Алкмаар» було призначено пенальті. В. Павлідіс вийшов на ударну позицію і впевнено відправив м’яч у сітку, подарувавши своїй команді перевагу. За кілька миттєвостей після пропущеного гола «Зріньскі» провів першу заміну. А. Хрванович вийшов замість Ф. Сабліча, намагаючись посилити атаку. Однак надії зрівняти рахунок згасли, коли М. Малекінушич отримав жовту картку на 61-й хвилині. Намагаючись переломити хід матчу на свою користь, «Зріньскі» зробив ще дві заміни у швидкій послідовності. М. Сеніч замінив Т. Кіша на 66-й хвилині, прагнучи надати нового імпульсу атаці.

Але рішучість і дисципліна «АЗ Алкмаар» призвели до того, що їхні гравці розчарували суперника. На 68-й хвилині гравець «АЗ Алкмаар» Пенетра отримав жовту картку, додавши нотку розчарування в їхню гру. Проте «АЗ Алкмаар» продовжував насідати, прагнучи зміцнити свою перевагу і домогтися перемоги. На 81-й хвилині, коли матч добіг кінця, «АЗ Алкмаар» зробив шквал замін. Р. ван Боммель, Ю. Сугавара і Д. Михайлович вийшли на заміну замість Дж. Аддая, Д. Касіуса і Д. де Віта відповідно. Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб зберегти свою перевагу і довести матч до кінця. На 83-й хвилині «Зріньскі» також здійснив подвійну заміну: Ф. Брадаріч і М. Кузе вийшли замість А. Балича та П. Мішича відповідно. Однак ці зміни не принесли бажаного результату, і «Зріньскі» продовжив відставати. В останньому кидку кісток «АЗ Алкмаар» зробив останню заміну на 90-й хвилині. Т. Дантас замінив К. Гудмейна, надавши свіжі сили дограти останні хвилини матчу. Коли суддя дав фінальний свисток, рахунок був 1:0 на користь «АЗ Алкмаар». Це була важка перемога господарів поля, які змогли реалізувати свої атакувальні наміри, коли це було найбільш важливо. Цей результат, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах на шляху до подальшого просування в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Легія — АЗ, Зріньскі — Астон Вілла.