Гент — Зоря — 4:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:50 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Зоря (Луганськ). ... Гент — Зоря — 4:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Зоря (Луганськ).

Гент - Заря - 4:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаГент - Заря - 4:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Гент (Бельгія) — Зоря (Луганськ) — 4:1 (1:0)
Голи: M. Fofana (20), Батагов (49), O. Подарунок (55), O. Gandelman (75) — Нагнойний (82)

Попередження: Фадіга (28), Антюх (39), K. Aziangbe (42), A. Hjulsager (90+2)

Огляд матчу Гент — Зоря:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні KAA Gent Arena, бельгійська команда «Гент» здобула перемогу над українською командою «Зоря Луганськ». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Гента», але в другому таймі їм вдалося збільшити свою перевагу, внаслідок чого підсумковий рахунок став 4:1. Гра почалася з ударного початку: на 20-й хвилині гравець «Гента» М. Фофана вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Гол Фофани продемонстрував атакувальну майстерність «Гента» і вивів його в лідери від самого початку гри. Однак у першому таймі були й напружені моменти: на 28-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гента» Н. Фадіга, а на 39-й і 42-й хвилинах жовті картки отримали гравці луганської «Зорі» Д. Антюх і К. Азіангбе відповідно. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри. Луганська «Зоря» випустила О. Данченка замість І. Горбача на 32-й хвилині, а «Гент» замінив І. Кандоуса на Я. Торунарігу в перерві, сподіваючись зміцнити оборону. Цей хід у підсумку виявився плідним для «Гента», бо на 49-й хвилині луганська «Зоря» ненавмисно забила гол у власні ворота А. Батагова, ще більше збільшивши перевагу «Гента». У другому таймі «Гент» продовжив домінувати, і Г. Орбан забив фантастичний гол на 55-й хвилині.

Відчувши потребу у свіжих ногах, С. Кумс був замінений на А. Хюльсагера на 59-й хвилині. Хюльсагера на 59-й хвилині. Луганська «Зоря» також зробила зміни, замінивши К. Азіангбе на Д. Нагнойного, а Д. Антюха на В. Бугая на 62-й хвилині. По ходу гри «Гент» зробив ще три заміни: П. Нарді на Д. Роефа, Н. Фортуна на Т. Тіссудалі та М. Фофана на Б. Лагая, надавши можливість гравцям лави запасних проявити себе. На 75-й хвилині О. Гандельман із «Гента» ще більше збільшив свою перевагу, забивши гол. Незважаючи на відставання, луганська «Зоря» не здавалася. Їхня завзятість принесла свої плоди, коли Д. Нагнойний забив втішний гол на 82-й хвилині. Луганська «Зоря» провела ще дві заміни, помінявши І. Кирюханцева на Д. Алефіренка, а В. Чурка на Д. Мишньова на 83-й хвилині. Ближче до кінця матчу емоції захлеснули гравців «Гента» Х. Ванхаезебрука та А. Хюльсагера, які отримали жовті картки на 90-й хвилині. Після фінального свистка стало зрозуміло, що «Гент» перевершив своїх суперників і здобув вражаючу перемогу з рахунком 4:1. Футбольний матч між «Гентом» і луганською «Зорею» продемонстрував майстерність і рішучість обох команд. Домінуюча гра «Гента» і вміння використовувати свої можливості забезпечили їм заслужену перемогу в матчі Ліги конференції Європи УЄФА. Вболівальники залишали стадіон з посмішками на обличчях, з нетерпінням чекаючи наступного матчу в цьому захопливому турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Маккабі — Гент, Зоря — Брейдаблік.