Ліверпуль — ЛАСК — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 23:50 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ЛАСК (Австрія). ... Ліверпуль — ЛАСК — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ЛАСК (Австрія).

Ливерпуль - ЛАСК - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - ЛАСК - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ліверпуль (Англія) — ЛАСК (Австрія) — 4:0 (2:0)
Голи: Діас (12), Гакпо (15), Мохамед Салах (51), Гакпо (90+2)

Предупредження: M. Талов’єров (58)

Огляд матчу Ліверпуль — ЛАСК:

«Ліверпуль» розгромив «Ласк Лінц» у матчі Ліги Європи на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув переконливу перемогу над «Ласк Лінц» у матчі Ліги Європи УЄФА на «Анфілді». За вражаючого рахунку 2:0 у перерві господарі продовжили домінувати в другому таймі і в підсумку здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри від самого початку. Однак саме «Ліверпуль» взяв гору на 12-й хвилині, коли Л. Діас вразив ворота суперника, чим викликав захоплення домашніх уболівальників. Лише через три хвилини «Ліверпуль» збільшив свою перевагу, коли К. Гакпо подвоїв перевагу, забивши гол. З початком другого тайму «Ліверпуль» продовжив тиснути, прагнучи ще більше зміцнити свій контроль над матчем. На 51-й хвилині було призначено пенальті, який впевнено реалізував М. Салах, дозволивши «Ліверпулю» повести в рахунку 3:0. Менеджер Юрген Клопп вирішив освіжити гру, зробивши потрійну заміну на 56-й хвилині. І. Конате замінив Т. Александера-Арнольда, М. Салах поступився місцем К. Джонсу, а Л. Діас був замінений на Д. Нуньєса. Нуньєса. Ці зміни привнесли нову енергію в гру «Ліверпуля» і зберегли його домінування на полі. «Ласк Лінц» також зробив кілька замін, намагаючись змінити хід матчу.

На 61-й хвилині М. Талов’єров був замінений на Е. Гавела, М. Любичич звільнив місце для І. Мустафи, Ф. Стойкович був замінений на Ф. Флекера, а Г. Белло був замінений на Р. Реннера. Хоча «Ласк Лінц» намагався знайти відповідь, вони не змогли пройти рішучу оборону «Ліверпуля». На 58-й хвилині австрійці отримали жовту картку, коли М. Талов’єров сфолив на гравцеві «Ліверпуля». «Ліверпуль» продовжував володіти м’ячем і створювати нагоди, не даючи «Ласк Лінцу» можливості відігратися. На 75-й хвилині навіть заміна гравця «Ласк Лінца» не змогла змінити хід матчу: І. Мустафа був замінений на М. Коне. На 82-й хвилині, коли матч наближався до завершення, «Ліверпуль» зробив останню заміну. Р. Грейвенберч вийшов замість К. Бредлі, додавши свіжих сил у півзахисті, а К. Цимікас замінив Л. Чемберса в захисті. Невпинна атакувальна гра «Ліверпуля» завершилася голом на 90-й хвилині, коли К. Гакпо знову опинився у воротах. Заслужена перемога «Ліверпуля» з рахунком 4:0 викликала бурхливі оплески вболівальників. Ця перемога «Ліверпуля» продемонструвала його високу якість і стала сигналом до початку успішної кампанії в Лізі Європи. Загалом, «Ліверпуль» продемонстрував чудову гру, не залишивши сумнівів у тому, що він є одним із фаворитів турніру. Вболівальники з нетерпінням чекатимуть на їхній наступний європейський матч, сподіваючись побачити такий самий рівень гри і результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Юніон — Ліверпуль, ЛАСК — Тулуза.