Нордшелланд — Фенербахче — 6:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 23:56 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Нордшелланд (Данія) і Фенербахче (Стамбул). ... Нордшелланд — Фенербахче — 6:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Нордшелланд (Данія) і Фенербахче (Стамбул).

Нордшелланд - Фенербахче - 6:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаНордшелланд - Фенербахче - 6:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Нордшелланд (Данія) — Фенербахче (Стамбул) — 6:1 (2:1)
Голи: L. Привіт (21), D. Svensson (25), B. Nygren (55), C. К. Расмуссен Теодор (66), B. Nygren (75), B. Nygren (84) — М. Батшуайї (44)

Попередження: Mohammed Diomande (17)

Огляд матчу Нордшелланд — Фенербахче:

У захопливому матчі на стадіоні Right to Dream Park футбольний клуб «Нордшелланд» здобув приголомшливу перемогу над «Фенербахче» з рахунком 6:1 у Лізі Європи УЄФА. Команда «Нордшелланда» продемонструвала свою майстерність, упевненість і рішучість протягом усієї гри, залишивши суперника приголомшеним і нездатним відігратися. Перший тайм розпочався з жовтої картки гравця «Нордшелланда» М. Діоманде на 17-й хвилині, продемонструвавши напружений характер гри від самого початку. Проте вже на 21-й хвилині господарі поля завдали першого удару в площину воріт Л. Хея, чим привели натовп у лють. Гравці «Нордшелланда» продовжували домінувати у грі, і на 25-й хвилині Д. Свенссон збільшив їхню перевагу, забивши чудово виконаний гол. Перед самою перервою «Фенербахче» вдалося відігратися: на 44-й хвилині М. Батшуайї забив гол, подарувавши гостям проблиск надії. Однак усі надії на повернення «Фенербахче» були швидко розвіяні, коли гол С. Шиманскі був скасований через гандбол у першому таймі на перерві. Не заспокоївшись після цього, «Нордшелланд» зробив заміну на початку другого тайму, випустивши Б. Нюгрена замість М. Діоманде. Нюгрен не став витрачати час на те, щоб вплинути на хід гри, забивши блискучий гол на 55-й хвилині, ще більше збільшивши перевагу «Нордшелланда». На 59-й хвилині гол «Фенербахче» було скасовано через офсайд, що призвело до ще більшого розчарування гравців і вболівальників.

Під час матчу «Фенербахче» зробив дві заміни поспіль: на 62-й хвилині Е. Дзеко замінив М. Батшуайї, а К. Ундер — І. К. Кахвечі. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Нордшелланд» продовжував домінувати. На 66-й хвилині К. Расмуссен із «Нордшелланда» ще більше збільшив перевагу, залишивши «Фенербахче» в нелегкій боротьбі. «Фенербахче» спробував змінити хід гри, ввівши в гру Р. Кента замість Дж. Кента замість Дж. Кінга на 74-й хвилині, але «Нордшелланд» завдав нового удару. На 75-й хвилині Б. Нюгрен оформив хет-трик, продемонструвавши свої виняткові бомбардирські здібності та закріпивши за собою звання зірки матчу. На 79-й хвилині «Нордшелланд» здійснив три швидкі заміни: А. Шьєлдеруп, К. Расмуссен і Г. В. Шандорф вийшли замість І. Османа, Г. В. Шандорфа і Й. Йенсена-Аббева відповідно. Заміни не завадили «Нордшелланду» продовжити домінувати в матчі. На 84-й хвилині Б. Нюгрен вчетверте за матч вразив ворота «Фенербахче». На 86-й хвилині «Нордшелланд» зробив п’яту й останню заміну, випустивши З. Сертдеміра замість Я. Тверскова. Пролунав фінальний свисток, і «Нордшелланд» відсвяткував чудову перемогу над «Фенербахче» з рахунком 6:1. Уболівальники залишилися в захваті від гри своєї команди, а «Фенербахче» пережив важку поразку і задумався про свою гру. Цей матч, безсумнівно, увійде в історію «Нордшелланда» як незабутній прояв майстерності та домінування. Вражаюча перемога команди послужила потужним сигналом для її майбутніх суперників у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лудогорець — Нордшелланд, Фенербахче — Спартак.