«Рахунок по грі», — Юрій Коваль про 1:4 «Зорі» від «Гента»

2023-12-01 07:14 Виконувач обов’язків головного тренера луганської «Зорі» Юрій Коваль прокоментував поразку своєї команди від бельгійського «Гента» (1:4) ... «Рахунок по грі», — Юрій Коваль про 1:4 «Зорі» від «Гента»

Виконувач обов’язків головного тренера луганської «Зорі» Юрій Коваль прокоментував поразку своєї команди від бельгійського «Гента» (1:4) у вчорашньому матчі 5-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Юрій Коваль

«Для глядачів гра вийшла цікавою, у ній було багато моментів. Для тренера вона була інфарктною. Рахунок за грою. Команда суперника дуже хороша. Клас гравців на сьогоднішній день вищий, ніж футболістів „Зорі“.

Що стосується початку другого тайму (у перші 10 хвилин другого тайму „Зоря“ пропустила два голи, — прим. ред.), то гравці не почули мене. Треба було зіграти надійно, особливо в перші хвилини. Знали, що після перерви суперник посилює тиск. Хлопці хотіли зіграти за рахунок короткого пасу, що призвело до втрати м’яча і голу. Це ключовий момент у грі. Ну а за рахунку 0:2 складно вже було тримати оборону.

Цього року ми невдало почали, але впевнений, що „Зоря“ посяде своє гідне місце», — сказав Коваль на післяматчевій прес-конференції.