Лас-Пальмас — Хетафе — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 00:02 1 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Хетафе — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

1 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Лас-Пальмас - Хетафе - 2:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Хетафе - 2:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: J. Araujo (43), C. Еррера (90+2)

Попередження: Родрігес (11), Даміан Суарес (55), Ріко (69), Луїс Мілла (70), Фабріціо Ангілері (90+1)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Гетафе:

«Лас-Пальмас» здобув перемогу в захоплюючому поєдинку Ла Ліги проти «Гетафе» з рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні «Естадіо де Гран-Канарія», заповненому пристрасними вболівальниками, які смакували захоплюючий поєдинок. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували наміри і прагнули довести свою перевагу. Гетафе зазнав невдачі, коли О. Родрігес отримав жовту картку на 11-й хвилині, що знизило їхню агресивність. Лас-Пальмас скористався цим, і на 43-й хвилині Ж. Араужо вдалося переломити хід матчу. У перерві рахунок став 1:0 на користь «Лас-Пальмаса», але обидві команди знали, що в другому таймі ще все попереду. «Гетафе» прагнув відігратися і на початку другого тайму здійснив заміну: на 46-й хвилині Джене змінив Х. Латаса. Однак їхнім надіям було завдано серйозного удару, коли О. Альдерете отримав червону картку лише за кілька миттєвостей потому. Незважаючи на скорочення складу, «Гетафе» продовжував боротися і зробив ще одну заміну на 53-й хвилині, випустивши Д. Дуарте замість О. Родрігеса. Тиск став наростати з обох боків, що призвело до жовтих карток для Д. Суареса на 55-й хвилині та Д. Ріко на 69-й хвилині. «Лас-Пальмас» також вирішив здригнутися, зробивши дві заміни на 63-й хвилині: Е. Лойодіса замінив Марвін, а М. Ель-Хаддаді — М. Перроне.

По ходу матчу «Гетафе» здійснив нові зміни, сподіваючись переломити хід зустрічі. На 80-й хвилині Д. Суарес був замінений на Х. Іглесіаса, а Б. Майораль — на К. Лосано. Лосано. «Лас-Пальмас» відповів трьома замінами, випустивши С. Раміреса замість К. Еррери на 85-й хвилині та К. Родрігеса замість Д. Сінкгравена на 90-й хвилині. А. Молейро також вступив у гру, замінивши Б. Раміреса на останніх хвилинах матчу. Останні хвилини матчу були наповнені драматизмом. На 88-й хвилині «Лас-Пальмас», здавалося, збільшив свою перевагу, але гол було скасовано через визнання А. Молейро винним в офсайді. Однак ця невдача не зупинила «Лас-Пальмас», і в останні миті матчу К. Еррера знайшов м’яч у сітці, забезпечивши перемогу своїй команді. Розчарування «Гетафе» вилилося в травму, коли Ф. Ангілері отримав жовту картку на 90-й хвилині. На цій же хвилині «Лас-Пальмас» зробив заміну, випустивши Д. Сінкгравена замість К. Родрігеса. Після фінального свистка «Лас-Пальмас» відсвяткував важку перемогу, а «Гетафе» залишився міркувати про те, що могло б бути. Цей матч продемонстрував неприборканий дух і рішучість обох команд. «Лас-Пальмас» з його клінічною грою та надійною обороною виявився занадто сильним для «Гетафе». Вболівальники на «Естадіо де Гран-Канарія» отримали задоволення від захопливого поєдинку і залишилися задоволені тим, що в майбутньому на них чекає ще більше захопливого футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Лас-Пальмас, Гетафе — Валенсія.