Осасуна — Реал С-дад — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 23:59 2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Реал С-дад — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Осасуна - Реал С-дад - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Реал С-дад - 1:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Осасуна (Памплона) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 1:1 (1:1)
Голи: Мой Гомес (2) — Умар Садік (41)

Предупредження: Тірні (49), Алехандро Катена (58), Анте Будимир (61), Т. Кубо (65), Робін Ле Норманд (84)

Огляд матчу Осасуна — Реал С-дад:

Матч Ла Ліги між командами «Осасуна» та «Реал Сосьєдад» завершився захопливою нічиєю 1:1 на стадіоні «Ель Садар». Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, перетворивши її на захопливе видовище для вболівальників. Перший гол у матчі трапився вже на 2-й хвилині, коли М. Гомес з «Осасуни» зумів влучити у сітку воріт. Це був ранній удар для «Реал Сосьєдада», але вони швидко відреагували, зробивши заміну на 16-й хвилині. А. Барренексеа вийшов замість А. Захаряна, надавши команді свіжих сил. Завзятість «Реал Сосьєдада» принесла свої плоди перед самою перервою, коли У. Садік на 41-й хвилині зрівняв рахунок. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1, що послужило приводом для напруженого другого тайму. У другому таймі сталося кілька дисциплінарних порушень: на 49-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» К. Тірні. «Осасуна» також провела заміну, замінивши на 55-й хвилині Х. Мохіку на Х. Еррандо. Гра тривала в запеклій боротьбі, обидві команди боролися за перелом. А. Катена, гравець «Осасуни», отримав жовту картку на 58-й хвилині, що посилило напругу на полі. Фізична складова гри стала очевидною, оскільки гравець «Осасуни» А. Будимир також отримав жовту картку на 61-й хвилині. Обидві команди зробили низку замін, щоб освіжити свої склади.

На 63-й хвилині «Осасуна» замінила Р. Гарсію на Х. Монкайолу, а «Реал Сосьєдад» замінив К. Тірні на А. Муньоса на 74-й хвилині. Гра була рівноважною, і будь-яка команда могла здобути перемогу в кінцівці. У спробі знайти переможний гол обидві команди здійснили кілька замін на 75-й хвилині. «Реал Сосьєдад» замінив У. Садіка на М. Оярсабаля, а «Осасуна» випустила А. Ороса замість К. Авіли. Шквал замін мало що змінив у рахунку, але вдихнув нове життя в матч. На 75-й хвилині «Осасуна» зробила ще одну заміну: Х. Круз і А. Будимир були замінені на Н. Відаля і Рауля відповідно. Тактичні ходи були спрямовані на те, щоб додати команді свіжих сил і розладнати оборону «Реал Сосьєдада». Гра ставала все більш напруженою в міру наближення до кульмінації. Наступним гравцем, який отримав жовту картку на 84-й хвилині, став гравець «Реал Сосьєдаду» Р. Ле Норманд. Напружена боротьба тривала, обидві команди прагнули перемоги. «Реал Сосьєдад» зробив останню заміну на 88-й хвилині, випустивши Андре Сілву замість А. Захаряна. Незважаючи на зусилля обох команд, матч завершився внічию 1:1. І «Осасуна», і «Реал Сосьєдад» можуть пишатися своїми виступами та здобутими з великими труднощами очками. Уболівальники стали свідками захопливого поєдинку, сповненого голами, замінами та жовтими картками, що зробило цей день на «Естадіо Ель Садар» незабутнім.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Осасуна, Вільярреал — Реал С-дад.