Челсі — Брайтон — 3:2. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:09 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Брайтон — 3:2. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Брайтон (Англія).

Челси - Брайтон - 3:2. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Брайтон - 3:2. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Челсі (Лондон) — Брайтон (Англія) — 3:2 (2:1)
Голи: Фернандес (17), L. Colwill (21), Фернандес (65) — F. Buonanotte (43), Жоао Педро (90+2)

Попередження: Конор Галлахер (31), Конор Галлахер (45), Дж. Гіншелвуд (45+6), М. Кайседо (52), Ігор Хуліо (58), Фернандес (59), Гросс (64), Мілнер (64), R. Sanchez (88).

Огляд матчу Челсі — Брайтон:

У напруженому поєдинку Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» «Челсі» вдалося здобути важку перемогу над «Брайтоном» із рахунком 2:1 у перерві та 3:2 в основний час. Матч був наповнений драматизмом, голами і великою кількістю карток, які тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Однак на 17-й хвилині саме «Челсі» забив перший гол, коли Е. Фернандес опинився в сітці воріт, розлютивши домашню публіку. Лише через чотири хвилини «Челсі» подвоїв свою перевагу завдяки голу Л. Колвілла, вивівши команду в лідери. Брайтон, не бажаючи бути легко переможеним, мужньо чинив опір і продемонстрував свою стійкість. На 43-й хвилині Ф. Буонанотте вдалося відігратися, скоротивши відставання до одного м’яча перед перервою. Крім того, у першому таймі було показано кілька жовтих карток: гравець «Челсі» К. Галлахер отримав попередження, а також жовту картку отримав Дж. Гіншелвуд із «Брайтона». Другий тайм розпочався з невеликою перевагою «Челсі», але обидві команди продовжували домагатися нових голів. На 52-й хвилині гравець «Челсі» М. Кайседо опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку. Темп гри наростав, що призвело до швидких замін як з боку «Челсі», так і з боку «Брайтона». На 57-й хвилині «Брайтон» зробив першу заміну, замінивши Ф. Буонанотте на К. Мітома. Незабаром після цього Ігор отримав жовту картку для «Брайтона», поповнивши свій список попереджень, що зростає.

На 58-й хвилині «Брайтон» здійснив кілька замін, випустивши К. Балеба, П. Гросса і А. Лаллану, а Ж. Гіншелвуд звільнив місце для Жоао Педро. На 59-й хвилині Е. Фернандес, який уже забивав у цьому матчі, отримав жовту картку, що попереджала його про неприпустимість подальших порушень. На 64-й хвилині були вилучені з поля гравці «Брайтона» П. Гросс і Дж. Мілнер. На 65-й хвилині у ворота «Челсі» було призначено пенальті, який відкрив Е. Фернандесу можливість оформити дубль. З холоднокровністю і точністю він реалізував пенальті, забезпечивши «Челсі» життєво важливу перевагу. Потім «Челсі» зробив першу заміну, замінивши Р. Стерлінга на К. Стерлінга на К. Палмера на 66-й хвилині. У міру наближення гри до фінальної стадії обидві команди внесли чергові зміни до своїх складів. «Челсі» випустив Н. Джексона замість І. Маатсена на 72-й хвилині та М. Мудрика замість А. Броя на 81-й хвилині. З іншого боку, «Брайтон» ввів у гру Б. Бейкера-Боайті замість Ігоря на 84-й хвилині. У заключній стадії матчу сталася драма. На 88-й хвилині Р. Санчес, гравець «Челсі», отримав жовту картку, забезпечивши нервову кінцівку гри для господарів. Щойно здалося, що «Челсі» втримає перемогу, Жоао Педро з «Брайтона» на 90-й хвилині забив гол у ворота суперника, створивши напружену кінцівку. Однак надії «Брайтона» звалилися, коли Жоао Педро отримав жовту картку на останніх хвилинах гри, поставивши крапку в захопливому поєдинку. У підсумку «Челсі» здобув перемогу в захопливому поєдинку з «Брайтоном». Матч продемонстрував дух суперництва обох команд і подарував уболівальникам незабутнє видовище на «Стемфорд Брідж».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Челсі, Брайтон — Брентфорд.