Майнц — Фрайбург — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:30 3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Фрайбург — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Майнц - Фрайбург - 0:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Фрайбург - 0:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Майнц (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 0:1 (0:0)
Голи: Грегорич (69)

Предупредження: Леандро Баррейро (29), Роланд Саллай (87)

Огляд матчу Майнц — Фрайбург:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні MEWA ARENA зустрілися команди FSV Mainz 05 і SC Freiburg. Матч почався з демонстрації майстерності обох команд, але в першому таймі їм не вдалося забити жодного м’яча, і рахунок у перерві склав 0:0. На 24-й хвилині «Фрайбург» зробив першу заміну в матчі, замінивши М. Гінтера на М. Гульде. Ця заміна надала команді свіжих сил і додала нову динаміку в гру. По ходу гри напруга наростала, що призвело до жовтої картки Л. Баррейро з FSV Mainz 05 на 29-й хвилині. Обидві команди билися щосили, але на 59-й хвилині Н. Вайсхаупт із «Фрайбурга» був замінений на Л. Холера в надії на вирішальний гол. FSV Mainz 05 зробив першу заміну на 66-й хвилині, замінивши М. Ріхтера на Й. Буркардта. Матч, здавалося, був на волосині від поразки, обидві команди відчайдушно намагалися вирватися вперед. Нарешті, на 69-й хвилині «Фрайбургу» вдалося вийти з глухого кута. М. Грегорич забив сенсаційний гол, вивівши свою команду вперед і викликавши хвилю тріумфу серед уболівальників «Фрайбурга».

FSV Mainz 05 швидко зробив ще дві заміни: на 76-й хвилині замість К. Онісіво вийшов Лі Чже Сон, а на 77-й хвилині Б. Груда замінив А. Барбара. Груда замінив А. Баркока. Ці зміни мали згуртувати команду «Майнц» і дати їй можливість відігратися. На 84-й хвилині «Фрайбург» зробив свої заміни. Р. Доан вийшов замість Р. Саллаї, а М. Грегорич — замість Дж. Адаму, продемонструвавши тактичну універсальність і бажання зберегти перевагу. FSV Mainz 05 боровся до кінця, зробивши ще дві заміни на 86-й хвилині. Т. Краусс вийшов замість Д. Кора, а С. Відмер замінив Д. да Кошту. На 87-й хвилині гравець «Фрайбурга» Р. Саллай отримав жовту картку, що відобразило напружену боротьбу на полі. Попри всі зусилля, «Майнц 05» не зміг зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Фрайбурга». Єдиний гол М. Грегорича виявився вирішальним, і фрайбуржці відсвяткували заслужену перемогу. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість протягом усього матчу, створивши захоплююче видовище для глядачів. Цей результат, безсумнівно, матиме значний вплив на турнірну таблицю і впевненість обох команд у завтрашньому дні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Майнц, Вольфсбург — Фрайбург.