Нонсенс сезону! У чемпіонаті Португалії український легіонер був вилучений за те,... що не міг продовжити гру (ВІДЕО)

2023-12-05 09:19 Неймовірний випадок стався в чемпіонаті Португалії за участю українського захисник «Ароки» Богдана Милованова. Богдан Милованов На ... Нонсенс сезону! У чемпіонаті Португалії український легіонер був вилучений за те,... що не міг продовжити гру (ВІДЕО)
05.12.2023, 09:19

Неймовірний випадок стався в чемпіонаті Португалії за участю українського захисник «Ароки» Богдана Милованова.

Богдан Милованов

На початку другого тайму матчу 12-го туру першості «Боавішта» — «Арока» 25-річний легіонер зазнав ушкодження і, перебуваючи на газоні, жестами давав зрозуміти, що не може продовжити гру. Однак головний арбітр, замість того, щоб дозволяти лікарям вийти на поле і надати допомогу Милованову, дав сигнал до продовження гри.

У момент наступної зупинки матчу український легіонер знову був змушений присісти на газон і знову став сигналізувати про те, що він отримав травму. Цього разу рефері не придумав нічого кращого, окрім як показати футболістові жовту картку, яка для Милованова виявилася другою в цьому матчі і відповідно автоматично перетворилася на червону.

Примітно, що на той момент «Арока» вигравала з великим рахунком, 3:0, і у Милованова не могло бути мотивації симулювати травму з метою затягування часу (до того ж, на самому початку другого тайму).

Додамо, що Милованов виступає за «Ароку» з 2022 року. У поточному сезоні українець узяв участь у 14 із 24 матчів своєї команди.