Вільярреал — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 21:25 9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Вильярреал - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 16-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Вільярреал — Реал С-дад:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Вільярреалом» і «Реал Сосьєдадом» гості здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0 на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка». За рахунку 0:3 у перерві «Реал Сосьєдад» продемонстрував свою майстерність в атаці та ефективно захищав свою перевагу, забезпечивши собі всі три очки. Гра розпочалася з інтенсивних дій з обох сторін, адже вони прагнули взяти контроль над ситуацією на самому початку. Однак саме «Вільярреал» здійснив перший фол у матчі, отримавши жовту картку на 23-й хвилині. Винуватцем став Етьєн Капуе, який отримав попередження та надалі став більш обережним у своїх діях. Реал Сосьєдад скористався ситуацією і зробив першу заміну на 30-й хвилині, випустивши Браяна Меріно замість Беньята Туррієнтеса. Це виявилося вирішальним кроком, оскільки всього через вісім хвилин Меріно сенсаційним ударом вразив ворота «Вільярреала». «Реал Сосьєдад», який явно прагне нових голів, продовжив турбувати оборону «Вільярреала» і завдав ще одного швидкого удару. На 41-й хвилині Мікель Оярсабаль вивів на ударну позицію Мартіна Зубіменді, який не помилився, забивши другий гол. Але на цьому гості не зупинилися: в останні хвилини першого тайму Такефуса Кубо точним ударом зробив рахунок 3:0. У другому таймі «Вільярреалу» було вкрай необхідно відігратися, і він зробив ранню заміну.

Анхель Альтіміра замінив Іньякі Ахомача, щоб привнести в гру свіжий атакувальний струмінь. Однак їхні надії розвіялися, коли на 49-й хвилині Альваро Педраса отримав жовту картку, що ще більше посилило їхнє розчарування. На 59-й хвилині «Реал Сосьєдад» вирішив зробити другу заміну: замість Хона Пачеко вийшов Ігор Зубельдіа. Мета заміни — зберегти перевагу в півзахисті та закріпити комфортну перевагу. Однак ентузіазм Зубельдії взяв гору, і вже за хвилину йому було показано жовту картку. По ходу гри обидві команди провели нові заміни, щоб підтримати високий рівень енергії. На 74-й хвилині «Вільярреал» ввів у гру Хаві Лопеса Моралеса, сподіваючись знайти прорив, а на 78-й хвилині «Реал Сосьєдад» випустив Умара Садіка і Карлоса Фернандеса. В останні хвилини гри обидві команди зробили останні заміни. Вільярреал" замінив Даніеля Парехо на Рікарда Террата, а Херард Морено поступився місцем Бену Бреретону Діасу. Без кардинальних змін у рахунку «Реал Сосьєдад» спокійно втримав перевагу в три м’ячі до фінального свистка. Матч завершився оглушливою перемогою «Реал Сосьєдаду», який продемонстрував свою силу та якість на всіх ділянках поля. Вільярреал" же залишиться розмірковувати про втрачені можливості та помилки в обороні. Цей результат суттєво вплинув на турнірну таблицю Ла Ліги: «Реал Сосьєдад» піднявся вище, а «Вільярреалу» доведеться перебудовуватися і відновлюватися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Вільярреал, Реал С-дад — Бетіс.