Боруссія Д — РБ Лейпциг — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 21:29 9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — РБ Лейпциг — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Боруссия Д - РБ Лейпциг - 2:3. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - РБ Лейпциг - 2:3. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:3 (1:1)
Голи: Зюле (45+6), Н. Фюлькруг (90+3) — Р. Бенсебайні (32), Баумгартнер (54), Юссуф Поульсен (90+1)

Предупредження: М. Сімакан (35), Озджан (60), Хаві Сімонс (61), Опенда (66)

Огляд матчу Боруссія Д — РБ Лейпциг:

Хвилювання і драма в SIGNAL IDUNA PARK: Боруссія Дортмунд — РБ Лейпциг Матч Бундесліги між Боруссією Дортмунд і РБ Лейпциг на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK став захопливою подією, що триматиме вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Матч завершився перемогою «РБ Лейпциг» над дортмундською «Боруссією» з рахунком 3:2. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність і цілеспрямованість, перетворивши матч на захоплююче видовище для глядачів. На початку першого тайму обидві команди демонстрували атакувальні наміри і боролися за домінування на полі. Гра набула драматичного оберту на 15-й хвилині, коли захисник дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох до кінця матчу. Незважаючи на чисельну перевагу, дортмундці проявили стійкість і наполегливо боролися, зберігаючи самовладання. На 19-й хвилині дортмундська «Боруссія» зробила першу заміну: Й. Байно Гіттенс замінив Н. Зюле. Ця заміна надала нової енергії атаці дортмундців і змусила «Лейпциг» бути напоготові. На 32-й хвилині матч прийняв несподіваний оборот, коли гравець «РБ Лейпциг» Р. Бенсебаіні випадково забив гол у власні ворота, подарувавши дортмундській «Боруссії» перевагу. Однак «РБ Лейпциг» швидко відскочив назад, і на 35-й хвилині М. Сімакан отримав жовту картку за необдуманий виклик. Перший тайм завершився для дортмундців вражаючим голом Н. Зюле перед самим свистком на перерву, вивівши свою команду вперед із рахунком 2:1. Другий тайм почався з того, що обидві команди виклалися на повну котушку, прагнучи перемоги. На 54-й хвилині гравець «РБ Лейпциг» К. Баумгартнер забив фантастичний гол, зрівнявши рахунок на табло — 2:2.

Після цього матч загострився: суддя часто фолив і показував жовті картки. С. Озкан із дортмундської «Боруссії» та X. Сімонс із «РБ Лейпциг» отримали жовті картки на 60-й і 61-й хвилинах відповідно. У міру того, як час минав, «РБ Лейпциг» зробив низку замін, щоб посилити свої атакувальні можливості. На 75-й хвилині К. Баумгартнер був замінений на Е. Форсберга, а Л. Опенда звільнив місце для Ю. Поульсена. Ці заміни надали нового імпульсу грі «Лейпцига» і чинили серйозний тиск на оборону дортмундців. Обидві команди продовжували наполегливо битися, прагнучи до переможного голу. На 71-й хвилині дортмундська «Боруссія» ввела в гру М. Реуса і К. Адейємі, намагаючись повернути контроль над грою. Однак «РБ Лейпциг» відповів четвертою заміною — Б. Сеско замінив X. Сімонса на 76-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну фазу, «РБ Лейпциг» зробив ще одну заміну — А. Хайдара замінив К. Кампля на 81-й хвилині. Дортмундська «Боруссія» також зробила зміни: Т. Меньє і Г. Рейна замінили Т. Меньє і Р. Бенсебаіні на 82-й хвилині. В останні хвилини гри «РБ Лейпциг» завдав вирішального удару. Ю. Поульсен забив драматичний гол на 90-й хвилині, перевернувши хід матчу на свою користь і розлютивши своїх уболівальників. Дортмундська «Боруссія», вирішивши не здаватися без бою, завдала удару у відповідь і зуміла відіграти один м’яч у компенсований час завдяки голу Н. Фулкруга. Однак цього виявилося недостатньо, і «РБ Лейпциг» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:2. Матч продемонстрував напружений дух суперництва обох команд і тримав глядачів у напрузі до фінального свистка. Завдяки вражаючій грі «РБ Лейпциг» завоював цінні три очки. Тим часом дортмундська «Боруссія» мужньо билася, але не змогла домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Боруссія Д, РБ Лейпциг — Хоффенхайм.