ПСЖ — Нант — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 23:55 9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Нант — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Нант (Франція).

ПСЖ - Нант - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Нант - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

ПСЖ (Париж) — Нант (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: Б. Баркола (41), Р. Коло Муані (83) — Мостафа Мохамед (55)

Предупредження: D. Augusto (29), Жан-Кевін Дюверн (82)

Огляд матчу ПСЖ — Нант:

Захоплюючий поєдинок між «Парі Сен-Жермен» і «Нантом» на «Парк де Пренс» Захоплюючий поєдинок відбувся на «Парк де Пренс»: «Парі Сен-Жермен» приймав «Нант» у довгоочікуваному матчі Ліги 1. Обидві команди прагнули здобути важливу перемогу, і вболівальникам було запропоновано видовище, яке тримало їх у напрузі до самого фінального свистка. Перший тайм почався з напруженої гри з обох сторін, але саме «Парі Сен-Жермен» зумів вийти з глухого кута. На 29-й хвилині гравець «Нанта» Д. Аугусто отримав жовту картку, що дало перевагу господарям поля. Парі Сен-Жермен скористався цією можливістю і на 41-й хвилині вийшов уперед завдяки голу Б. Барколи. Другий тайм приніс ще більше хвилювання, бо «Нант» рішуче чинив опір. На 55-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Мостафи Мохамеда, приголомшивши вболівальників «Парі Сен-Жермена». Обидві команди зробили заміни, намагаючись взяти гору. На 60-й хвилині у складі «Парі Сен-Жермен» з’явився М. Угарте замість В. Заїр-Емері, а на 61-й хвилині Маркіньос замінив М. Скріньяра.

У складі «Нанта» також відбулися зміни: М. Коко замінив Р. П’єр-Габріеля, а С. Мутуссамі вийшов замість Маркіньоса, обидва на тій самій хвилині. У міру посилення гри «Парі Сен-Жермен» випустив Вітінью замість О. Дембеле на 67-й хвилині, намагаючись повернути контроль над ситуацією. У відповідь «Нант» ввів у гру К. Мерлена замість Мостафи Мохамеда на 73-й хвилині. Коли рахунок зрівнявся, «Парі Сен-Жермен» пішов на авантюру і зробив дві пізні атакувальні заміни. К. Солер вийшов замість М. Асенсіо на 79-й хвилині, а Б. Баркола був замінений на Р. Коло Муані. Це виявилося надихаючим рішенням, оскільки на 83-й хвилині Р. Коло Муані вразив ворота «Парі Сен-Жермена», подарувавши їм таку необхідну перевагу. Наприкінці матчу «Нант» спробував врятувати очко, зробивши дві заміни. М. Сіссоко був замінений на М. Абліна на 86-й хвилині, а Ж. Дюверне був замінений на К. Бамбу. Бамбу. Матч закінчився шквалом жовтих карток: Л. Ернандес отримав одну за «Парі Сен-Жермен» на 90-й хвилині, а Р. П’єр-Габріель — за «Нант». У підсумку «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з рахунком 2:1, порадувавши своїх уболівальників на стадіоні. Матч став напруженим і насиченим футболом, продемонструвавши талант і цілеспрямованість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — ПСЖ, Нант — Брест.