Ніцца — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 15:55 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Реймс (Франція).

Ницца - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Ніцца (Франція) — Реймс (Франція) — 2:1 (0:0)
Голи: Г. Лаборде (55), Дж. Бога (82) — Юніс Абдельхамід (78)

Предупредження: T. Foket (62), Ю. Ндайішіміє (84), Юніс Абдельхамід (84), Мелвін Бард (86), Матусіва (86)

Огляд матчу Ніцца — Реймс:

Ніцца здобула перемогу над Реймсом у матчі Ліги 1 на стадіоні Allianz Riviera У захопливому футбольному матчі між Ніццою та Реймсом обидві команди влаштували вражаюче шоу для вболівальників на стадіоні Allianz Riviera. Гра завершилася перемогою «Ніцци» з рахунком 2:1. Господарі поля відірвалися від суперника і заробили три цінні очки в турнірній таблиці Ліги 1. У першому таймі обидві команди не змогли забити жодного гола, і в перерві рахунок був безгольовим. І «Ніцца», і «Реймс» демонстрували надійну оборону, відмінно організовану, яка не допускала проривів атакувальних гравців. Лише на 55-й хвилині «Ніцца» нарешті вийшла вперед. Ж. Лаборде скористався чудовою нагодою і продемонстрував свої бомбардирські здібності, забивши гол. Цей гол викликав бурю захоплення на стадіоні, вболівальники вибухнули оплесками. Гра прийняла цікавий оборот на 62-й хвилині, коли Реймс отримав жовту картку. Суддя вирішив, що виклик Т. Фоке заслуговує на попередження, що говорить про інтенсивність матчу. У відповідь на це «Реймс» зробив першу заміну на 68-й хвилині: Р. Хадра замінив Т. Фоке. Хадра замінив Т. Фоке. Незабаром після цього «Ніцца» вирішила освіжити свої атакувальні можливості, випустивши Е. Гуессана замість Г. Лаборде на 76-й хвилині. Однак саме «Реймс» зумів відігратися на 78-й хвилині. Ю. Абдельхамід піднявся над захисниками та переправив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок і давши своїй команді надію на повернення.

Але «Ніцца» не була готова задовольнятися нічиєю. На 82-й хвилині Ж. Бога завдав потужного удару, який не залишив воротареві «Реймса» жодного шансу. М’яч влетів у сітку, і стадіон знову вибухнув, цього разу на честь другого голу «Ніцци». Під кінець часу обидві команди зробили кілька замін, щоб зняти втому і випустити на поле свіжі сили. На 84-й хвилині «Ніцца» замінила М. Сансона на А. Клода-Моріса, а П. Росаріо на Х. Будауї. Незважаючи на зміни, гравці не збавляли обертів і продовжували боротися за кожен м’яч. Інтенсивність матчу зросла ближче до кінця, і на полі був показаний шквал жовтих карток. Ю. Ндайішіміє отримав попередження за «Ніццу» на 84-й хвилині, а Ю. Абдельхамід і А. Матусіва з «Реймса» — на 84-й і 86-й хвилинах відповідно. Пристрасть і самовіддача гравців були очевидні, адже вони викладалися на повну. В останні хвилини гри обидві команди зробили останні заміни. Реймс випустив Т. Де Смета замість А. Салами на 88-й хвилині, а Ніцца замінила Ж. Бога на Р. Перро на 90-й хвилині. Невдовзі пролунав фінальний свисток, який закріпив перемогу «Ніцци» над «Реймсом» у впертій боротьбі. Загалом цей матч продемонстрував азарт і змагальний характер футбольної Ліги 1. «Ніцца» і «Реймс» продемонстрували захоплюючу майстерність, рішучість і командний дух. Обидві сторони билися щосили, але перемога дісталася «Ніцці», яка набрала важливі очки у своєму прагненні до успіху в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Ніцца, Ланс — Реймс.