Чорноморець — Колос — 1:0. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 16:55 10 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Колос — 1:0. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Колос (Ковалівка).

Черноморец - Колос - 1:0. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Колос - 1:0. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Чорноморець (Одеса) — Колос (Ковалівка) — 1:0 (0:0)
Голи: Путря (77)

Предупредження: Золотов (56), Гучек (64), M. Burda (84)

Огляд матчу Чорноморець — Колос:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Чорноморець», «Чорноморець» і «Колос Ковалівка» зустрілися в захопливому поєдинку. За рахунку 0:0 у перерві обидві команди продемонстрували вражаючу гру в обороні, завдяки чому матч пройшов у напруженій боротьбі. Однак пізній гол у другому таймі дозволив «Чорноморцю» здобути перемогу над суперником із рахунком 1:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували рішуче прагнення взяти хід гри під свій контроль. Гравці демонстрували свою майстерність і тактичну грамотність, створюючи гольові можливості, але воротарі залишалися непохитними, не допускаючи проривів. Перший тайм пройшов без голів, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого. На початку другого тайму обидві команди здійснили низку тактичних змін, намагаючись вийти з глухого кута. На 46-й хвилині «Чорноморець» ввів у гру С. Айєде замість А. Авагимяна, сподіваючись привнести в гру свіжий атакувальний струмінь. У відповідь «Колос Ковалівка» замінив В. Лучкевича на М. Золотова, прагнучи змінити динаміку гри. У другому таймі матч загострився: гравці боролися за володіння м’ячем і контроль над ним. Півзахист став центром уваги, обидві команди боролися за перевагу. Гра набула драматичного оберту на 56-й хвилині, коли М. Золотов із «Колоса Ковалівки» отримав жовту картку, погасивши надії своєї команди на перевагу. На 61-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив нові заміни: О. Ільїн вийшов замість С. Мякушка, а В. Велетень — замість С. Болбата.

Команда сподівалася, що ці зміни дозволять їй здійснити прорив, якого вона так потребувала. Однак «Чорноморець» проявив стійкість і тримав надійну оборону. На 64-й хвилині жовту картку було показано Л. Гучеку з «Чорноморця», що відобразило напруженість матчу — гравці боролися за кожен м’яч. Напруга продовжувала зростати в міру наближення гри до завершальної стадії. Обидві команди зробили чергові заміни: на 73-й хвилині «Колос» замінив А. Салабая на А. Тотовицького, а «Чорноморець» випустив І. Путря, який згодом зіграв важливу роль у вирішенні результату матчу. На 77-й хвилині «Чорноморець» отримав право на пенальті, що дало йому можливість розкрити оборону суперника. Згнітивши серце, І. Путря реалізував пенальті, забивши вирішальний гол у матчі. Стадіон «Чорноморець» вибухнув радістю, коли господарі вийшли вперед. У спробі відігратися «Колос Ковалівка» зробив останню заміну на 80-й хвилині, замінивши В. Мілька на П. Оріховського. «Чорноморець» мужньо бився за відновлення паритету, але «Чорноморець» утримав свою перевагу. Зі свистком на перерву «Чорноморець» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Колосом» із рахунком 1:0. Матч продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд, але в підсумку «Чорноморець» здобув перемогу завдяки добре виконаному пенальті. Вболівальники залишали стадіон «Чорноморець» задоволеними видовищним футболом. Гравці «Чорноморця» відсвяткували перемогу, здобуту з такими труднощами, і зберегли міцні позиції в Прем’єр-лізі. А ось «Колос Ковалівка», незважаючи на поразку, може пишатися своєю грою, адже вони чинили гідний опір.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Оболонь — Чорноморець, Верес — Колос.