Мец — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 17:53 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Брест (Франція).

Мец - Брест - 0:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Брест - 0:1. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Мец (Франція) — Брест (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Дж. Ле Дуарон (75)

Предупредження: Лала (2), П’єр Ліс Мелу (14), Крістоф Ерель (40), S. Elisor (42), A. Jallow (59)

Огляд матчу Мец — Брест:

У захопливому поєдинку Ліги 1 між командами «Метц» і «Стад Брестуа 29» на стадіоні «Сен-Сімфорьєн» перемогу з рахунком 1:0 здобули гості. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли домогтися успіху в першому таймі, який закінчився з рахунком 0:0. Від самого початку матч був напруженим, суддя роздавав жовті картки обом сторонам. К. Лала зі «Стад Брестуа 29» був попереджений на 2-й хвилині за грубе захоплення, а П. Ліс-Мелу — на 14-й хвилині. На 40-й хвилині жовту картку отримав гравець «Метца» К. Ерель, а через дві хвилини до нього приєднався С. Елісор. У другому таймі обидві команди зробили заміни, намагаючись заволодіти перевагою. Stade Brestois 29 випустив М. Перейра Лаге замість Ж. Ле Дуарона і Б. Брахімі замість Р. Дель Кастільо на 60-й хвилині, а Metz ввів К. Сабалі замість П. Діалло на 65-й хвилині. Однак у підсумку саме Stade Brestois 29 вдалося домогтися перелому. На 75-й хвилині Ж. Ле Дуарон вразив ворота гостей, привівши їхніх уболівальників у захват.

Метц спробував відігратися і зробив чергові заміни: Б. Теттех вийшов замість С. Елісора, Ж. Асоро — замість А. Джаллоу, а К. Н’Дорам — замість Л. Камара. Час минав, обидві команди продовжували битися, і на 87-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив пізню заміну: С. Муні вийшов замість М. Сатріано. Мец також зробив заміну, Д. Жан Жак замінив Ж. Н’Гуессана на 88-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, Мец так і не зміг зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Стад Брестуа 29». Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості «Стад Брестуа 29», який прагне піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1. З іншого боку, «Метц» буде розчарований тим, що нічого не витягнув з цього матчу, але вони можуть втішитися тим, що вони були сповнені духу, і постараються відігратися в наступному матчі. Загалом, це була конкурентна і напружена боротьба між двома командами Ліги 1. Обидві команди демонстрували наполегливість і рішучість протягом всієї гри, але в підсумку перемога дісталася «Стад Брестуа 29», завдяки найважливішому голу Ж. Ле Дуарона.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Монпельє, Нант — Брест.