Монца — Дженоа — 1:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 17:57 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Дженоа — 1:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Дженоа (Генуя).

Монца - Дженоа - 1:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Дженоа - 1:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Монца (Італія) — Дженоа (Генуя) — 1:0 (0:0)
Голи: Да Мота (83)

Попередження: Йохан Васкес (34), Гіоргос Кіріакопулос (65), M. Френдруп (85)

Огляд матчу Монца — Дженоа:

«Монца» здобула перемогу над «Дженоа» в захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні U-Power. Перший тайм, у якому обидві команди боролися за перемогу, закінчився з рахунком 0:0. Однак пізній гол Дані Моти на 83-й хвилині приніс перемогу «Монці», залишивши «Дженоа» спустошеною. Матч розпочався з високої динаміки та напруженого суперництва. На 34-й хвилині гравець «Дженоа» Дж. Васкес отримав жовту картку за неправильну атаку. Перший тайм тривав із можливостями для обох сторін, але надійний захист і втрачені шанси призвели до безгольового рахунку в перерві. На початку другого тайму «Монца» вирішила зробити кілька замін, щоб посилити атакувальну частину. На 56-й хвилині Л. Коломбо був замінений на М. Марича, що привнесло свіжу енергію в гру «Монци». Ще через хвилину В. Карбоні замінив Дані Моту, бажаючи вплинути на хід матчу. У міру того як час минав, напруга наростала, і на 65-й хвилині гравець «Монци» Г. Кіріакопулос отримав жовту картку. На 72-й хвилині «Монца» зробила перестановки в складі, випустивши Р. Гальярдіні замість Дж. Гальярдіні замість Дж. Акпа Акпро. Одночасно з цим П. Чюрріа поступився місцем Дж. Мачіну.

Обидві заміни привнесли в гру «Монци» новий вимір. У спробі переломити хід матчу «Дженоа» також зробила заміни на 78-й хвилині. Р. Хапс і Ж. Мессіас були замінені на С. Фіні та С. Хефті відповідно. Однак було вже надто пізно: на 83-й хвилині Дані Мота з «Монци» забив гол, зануривши домашніх уболівальників в ейфорію. Під кінець матчу гравець «Дженоа» М. Френдруп отримав жовту картку на 86-й хвилині за необережну атаку. Монца зробила останню заміну на 87-й хвилині, випустивши А. Колпані, а Дженоа ввела в гру С. Сабеллі замість К. Екубана на 88-й хвилині. Незважаючи на кілька запізнілих спроб врятувати нічию, Дженоа не вдалося зрівняти рахунок, і матч завершився з підсумковим рахунком 1:0 на користь Монци. Перемога стала свідченням стійкості та рішучості «Монци» протягом усього матчу. З іншого боку, «Дженоа» повинна перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб поліпшити її в майбутніх матчах. Цей запеклий матч між «Монцою» і «Дженоа» продемонстрував пристрасть і хвилювання, властиві футболу Серії А. Завдяки майстерним гравцям, стратегічним замінам і драматичним моментам це було видовище, яке привело в захват футбольних уболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Монца, Дженоа — Ювентус.