Рома — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 23:45 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Фіорентина (Флоренція).

Рома - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Рома (Рим) — Фіорентина (Флоренція) — 1:1 (1:0)
Голи: Лукаку (5) — Лукас Мартінес Куарта (66)

Попередження: Крістанте (37), Н. Залевскі (41), Н. Залевскі (64), Джонатан Іконе (64), C. Biraghi (75), Леандро Паредес (80), Дункан (86)

Огляд матчу Рома — Фіорентина:

У захопливому матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» зустрілися «Рома» і «Фіорентина». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Роми», але матч закінчився внічию 1:1, і обидві команди поділили між собою трофеї. Початок матчу пройшов під знаком володіння м’ячем і створення моментів «Ромою». На 5-й хвилині Р. Лукаку, скориставшись вдало розіграним моментом, забив гол у ворота суперника, чим привів у захват глядачів. «Рома» продовжувала тиснути на суперника, прагнучи збільшити перевагу. Однак на 25-й хвилині вони були змушені провести першу заміну: П. Дибала замінив С. Азмуна. Заміна не порушила їхнього ритму, і вони, як і раніше, були небезпечні в атаці. Під час першого тайму напруга наростала, і в хід пішли картки. На 37-й хвилині Б. Крістанте отримав жовту картку за необережну атаку. Через кілька хвилин Н. Залевскі приєднався до свого товариша по команді, отримавши попередження на 41-й хвилині. Другий тайм розпочався зі спроб обох команд узяти гру під свій контроль. Однак на 64-й хвилині «Рома» зазнала невдачі, коли Н. Залевскі отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та залишило господарів удесятьох на полі. У «Фіорентини» також був вилучений один гравець: Дж. Іконе отримав жовту картку за той самий інцидент. Окрилена чисельною перевагою, «Фіорентина» пішла вперед і на 66-й хвилині зрівняла рахунок.

Л. Мартінес Кварта продемонстрував чудове самовладання у штрафному майданчику і пробив повз воротаря «Роми», зрівнявши рахунок. Змінивши напрямок, «Фіорентина» почала контролювати хід матчу. На 72-й хвилині вони зробили першу заміну, замінивши Н. Гонсалеса на Дж. Гонсалеса на Дж. Гра ставала все більш гострою, і на 75-й хвилині К. Бірагі отримав жовту картку за порушення правил. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели чергові зміни: на 78-й хвилині Г. Бонавентура замінив Р. Соттіла у складі «Фіорентини», а на 81-й хвилині М. Кайоде вийшов замість М. Лопеса. Напруга гри тільки наростала, і на 85-й хвилині «Рома» зробила третю заміну, ввівши Л. Пеллегріні замість Е. Бове. Однак на 86-й хвилині А. Дункан отримав жовту картку. В останні хвилини матчу емоції зашкалювали, і на 87-й хвилині Р. Лукаку отримав другу жовту картку, внаслідок чого «Рома» залишилася вдев’ятьох. На 90-й хвилині Д. Льоренте також потрапив до суддівської книги за порушення правил. Незважаючи на пізній драматизм, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 1:1. У результаті «Рома» і «Фіорентина» взяли по одному очку, хоча «Рома» буде засмучена тим, що вела в рахунку в перерві і була змушена закінчувати матч удев’ятьох. Розмірковуючи про матч, обидві команди зрозуміють, що є куди рухатися далі. «Ромі» необхідно вирішити проблеми з дисципліною і знайти спосіб утримати перевагу, а «Фіорентині» — розвинути свій пізній еквалайзер і перенести цей імпульс у наступний матч. Вболівальники Серії А, безумовно, можуть очікувати більшого хвилювання від цих двох команд по ходу сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Рома, Фіорентина — Верона.