Емполі — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-11 21:24 11 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

11 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Лечче (Італія).

Эмполи - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Емполі (Італія) — Лечче (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: H. Rafia (71) — Ламек Банда (64)

Попередження: Хоан Гонсалес (4), Юссеф Малех (37), Альберто Грассі (52), Ю. Рамадані (75)

Огляд матчу Емполі — Лечче:

Емполі та Лечче зійшлися в захоплюючому поєдинку Серії А на стадіоні Карло Кастеллані — Computer Gross Arena. Гра завершилася внічию 1:1, обидві команди викладалися з першого і до останнього свистка. У першій половині матчу обидві команди шукали можливості вийти вперед. Півзахист був перевантажений, що ускладнювало створення явних моментів для обох команд. Захисники стійко тримали оборону, не допускаючи реальних гольових моментів. На 4-й хвилині гравець «Лечче» Х. Гонсалес отримав жовту картку, сигналізуючи про загострення гри. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» Й. Малех, що ще більше посилило напруження боротьби. Обидві команди демонстрували сильну оборону, не даючи супернику простору для маневру. Коли перший тайм добіг кінця, «Емполі» зробив першу заміну. На 41-й хвилині Ф. Капуто змінив С. Шпенді. Друга заміна «Емполі» відбулася на початку другого тайму, коли Б. Берешинський був замінений на Т. Ебуехі. У перерві «Лечче» також зробив заміну, випустивши П. Доргу замість А. Галло. Ці зміни привнесли свіжі сили та ідеї в склади обох команд, створивши основу для інтригуючого другого тайму. На 52-й хвилині гравець «Емполі» А. Грассі був вилучений з поля, додавши своє ім’я до зростаючого списку попереджених гравців. Матч продовжував залишатися захоплюючою боротьбою, обидві команди відчайдушно шукали переломний момент.

На 60-й хвилині «Лечче» зробив дві заміни у швидкій послідовності. Р. Пікколі та Н. Крстович вийшли на поле, замінивши втомлені ноги. Емполі відповів третьою заміною: Й. Малех замінив Р. Маріна на 63-й хвилині. На 64-й хвилині Лечче нарешті вийшов із глухого кута. Л. Банда ударом із розвороту вивів свою команду вперед. Однак радість «Лечче» була недовгою: на 71-й хвилині «Емполі» зрівняв рахунок завдяки невдалому голу Х. Рафіа. Рафіа. На 68-й хвилині, коли гра була поставлена на межу, жовту картку отримав гравець «Лечче» Р. Д’Аверса, що посилило дисциплінарні проблеми «Лечче». Матч тривав у запеклій боротьбі, обидві команди демонстрували рішучість домогтися перемоги. На 70-й хвилині Дж. Гонсалес із «Лечче» змінив А. Бліна, оскільки гості намагалися знайти переможний гол. Емполі також зробив дві заміни на 80-й хвилині: М. Канчельєрі та Е. Гьясі. Емполі продовжив домагатися перемоги і зробив останню заміну на 80-й хвилині, випустивши В. Коваленка замість Дж. Фацціні. Лечче також зробив пізню заміну: Й. Рамадані вийшов замість М. Каби на 86-й хвилині. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися вирішального голу, і матч завершився в глухому куті — 1:1. Незважаючи на всі зусилля, і «Емполі», і «Лечче» задовольнилися одним очком. Матч став прикладом конкурентної природи Серії А, в якому обидві команди продемонстрували свою якість і рішучість. Це була напружена боротьба, яка змусила вболівальників з нетерпінням чекати наступної глави в кампаніях своїх команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Емполі, Лечче — Фрозіноне.