Кальярі — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-11 23:44 11 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

11 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Сассуоло (Італія).

Кальяри - Сассуоло - 2:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Сассуоло - 2:1. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Кальярі (Італія) — Сассуоло (Італія) — 2:1 (0:1)
Голи: Г. Лападула (90+3), L. Pavoletti (90+9) — Мартін Ерліч (7)

Попередження: А. Лорієнте (9), Руан (35), Мартін Ерліч (43), E. Гольданіга (55), Руан (63), A. Consigli (69), S. Mulattieri (90+4), Крістіан Торстведт (90+2)

Огляд матчу Кальярі — Сассуоло:

У захопливому матчі Серії А між «Кальярі» та «Сассуоло» на стадіоні Unipol Domus на глядачів чекала напружена боротьба, в якій усі були на межі своїх можливостей. Обидві команди прагнули завоювати найважливіші очки, і гра перетворилася на американські гірки емоцій, а рахунок в основний час відбив дивовижний поворот подій, що завершився перемогою «Кальярі» з рахунком 2:1. Матч почався з того, що «Сассуоло» вийшов уперед на 7-й хвилині, коли М. Ерлік ударом з лінії штрафного змусив оборону «Кальярі» здригнутися. Цей гол задав тон насиченому першому тайму, відзначеному напруженою грою та кількома жовтими картками. А. Лауріенте, гравець «Сассуоло», отримав попередження на 9-й хвилині, до нього приєдналися його товариші по команді Р. Трессольді та М. Ерлік, яких було вилучено на 35-й і 43-й хвилинах відповідно. На 55-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Кальярі» Е. Гольданіга. На початку другого тайму «Кальярі» провів дві швидкі заміни на 59-й хвилині, випустивши І. Сулемана замість З. Лувумбо і Н. Нандеса замість Л. Паволетті. Ці зміни привнесли свіжу енергію в гру «Кальярі», і вони почали йти вперед із більшою рішучістю. Напруга зросла, коли на 63-й хвилині гравець «Сассуоло» Р. Трессольді отримав другу жовту картку за матч, внаслідок чого його команда залишилася вдесятьох. На 65-й хвилині «Сассуоло» швидко відповів двома замінами, випустивши С. Кастільєхо замість Г. М. Феррарі та М. Педерсена замість А. Лаур’єнте. Однак спробам перегрупуватися завадила жовта картка, отримана А. Консільї на 69-й хвилині. Консільї на 69-й хвилині.

Матч продовжився шквалом замін, коли обидві команди шукали свіжі сили, щоб змінити ситуацію на полі. «Сассуоло» здійснив третю заміну на 73-й хвилині, випустивши М. Віну замість Н. Байрамі, а «Кальярі» відповів своєю заміною на 74-й хвилині, замінивши Г. Орістаніо на Є. Шомуродова. Шомуродова. У міру наближення гри до фінальної стадії напруга досягла нових висот. На 81-й хвилині «Сассуоло» зробив ще дві заміни, випустивши А. Пінамонті замість С. Мулаттьєрі та У. Рачича замість К. Вольпато. У відповідь «Кальярі» ввів у гру Т. Ауджелло замість М. Манкосу на 90-й хвилині та М. Праті замість А. Петаньї у спробі зрівняти рахунок. У драматичному повороті подій «Кальярі» вдалося переломити хід матчу в останні хвилини зустрічі. На 90-й хвилині Г. Лападула зрівняв рахунок, чим розлютив уболівальників господарів. Їхня радість посилилася, коли Л. Паволетті забив переможний гол лише за кілька миттєвостей потому, закріпивши чудову перемогу «Кальярі». Матч не обійшовся без драми: К. Торстведт і С. Мулаттьєрі із «Сассуоло» отримали жовті картки на 90-й хвилині. Однак саме «Кальярі» здобув перемогу в цьому захопливому поєдинку, довівши, що цілеспрямованість і вміння не здаватися можуть перевершити всі очікування навіть перед лицем труднощів. Обидві команди продемонстрували гідний рівень майстерності та пристрасті, зробивши це протистояння в Серії А незабутнім. Стійкість, проявлена «Кальярі», свідчить про непередбачуваність і захопливість футболу. Залишаючи стадіон Unipol Domus, уболівальники, безсумнівно, будуть згадувати про цей захоплюючий матч ще довгі роки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Кальярі, Удінезе — Сассуоло.